Vánoční dárky pro muže

Opět přichází období Vánoc a s ním i Ježíšek. Vybíráte dárky pro své blízké, snažíte se jim udělat radost a vykouzlit úsměv na rtech. Doufáte, že se trefíte a dárek opravdu potěší. Někdy ovšem můžete tápat a nevědět si rady, co koupit. Proto přinášíme tipy na praktické dárky, které nadchnou každého muže.

Vánoční dárky pro muže

Nebojte se praktických dárků

Nad kupováním dárku pro muže nepřemýšlejte zbytečně složitě. Samozřejmě toužíte darovat něco originálního, stylového a zajímavého. Něco, co ideálně vyrazí dech a má hluboký skrytý význam. Takto ale radši přemýšlejte u dárku pro kamarádku. Ta to ocení. Designové kousky do bytu, takzvané sběrače prachu muže nenadchnou.

Upřímně si odpovězte na otázku, kolik z dárku a z celého procesu nakupování je spíše pro vaše potěšení než pro mužovo. To, že se vám něco moc líbí a považujete to za skvělý dárek, neznamená, že obdarovaný to uvidí stejně. Vykašlete se klidně na překvapení. Pokud skutečně nevíte, raději se zeptejte. Muži mají rádi jednoduchost. Zaměřte se na takový dárek, který bude moci váš partner, táta, brácha nebo kamarád prakticky využít.

Taktický nůž

Pokud se při výběru dárku zaměříte na záliby a trávení volného času, nešlápnete vedle. Každý ocení cokoliv, co se mu bude hodit při volnočasových aktivitách. Do svých koníčků investují snad všichni a dělají si radost novou, lepší, modernější výbavou. Dárek spojený s činností, které se obdarovaný věnuje rád, bude proto ten pravý.

Set příslušenství elite ak-47 - produkt -článek           multitool gerber truss

Pro outdoorové nadšence, sportovce i střelce

Na výlety do přírody, lezení po horách a všechny možné výpravy za dobrodružstvím se hodí vybavit se nejrůznějšími pomocníky. Pokud vybíráte dárek pro takového nadšence, můžete zvolit z celé řady možností. Kvalitní nůž, ať už s pevnou čepelí či vystřelovací, rozhodně najde svůj užitek. Chybět by k němu neměl ani brousek, jelikož broušení nože patří mezi základní péči. A už máte doplňující se sadu výzbroje do terénu.

AK-47 Mini replika 1/3

Od věci nejsou ani multitooly, a další nástroje, které dokáží vyřešit nejednu situaci a pomoct, když je potřeba. V neposlední řadě by v batohu na každý výlet neměla chybět sada pro přežití. Praktická nejen do přírody, ale také třeba i pro vášnivého běžce bude čelovka. Taková nebo ruční svítilna se ostatně může hodit kdykoliv i do domácnosti. Výpadek proudu pak nikoho již nezaskočí.

Snadno vyberete dárek i pro blázna do zbraní. Pokud se střelbě nevěnuje aktivně, ale zajímá ho historie, vojenská technika a slavné zbraně, vybírejte z replik věhlasných pušek.  Vybíráte-li dárek pro někoho, kdo tráví na střelnici každou volnou chvíli a zbraně sbírá, potěší ho jakákoliv vychytávka nebo nová sada na čištění zbraně. V případě, že si troufnete, můžete vybírat i ze špičkového příslušenství, které posune zážitek ze střelby o stupínek výš.

AR-15 Mini replika 1/3

Zdají se vám praktické a užitečné dárky nudné? Vůbec ne! Připojte k nic trefné věnování na míru. To, že věnujete pozornost a víte něco o koníčcích toho druhého, ho může jen potěšit. Přiznejte si, vám by to přece udělalo radost také.

 

Real Avid gun boss ar15           Armytek WIZARD PRO