Pistole samonabíjecí AREX ZERO 1 Tactical

Kód: Z0102023 4059/P Z0102038 4059/ZEL Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: AREX
24 290 Kč 24 390 Kč 24 290 Kč 24 390 Kč od 24 290 Kč
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

AREX ZERO 1 Tactical se od standardní varianty liší tím, že má hlaveň se závitem pro tlumič a přípravu na kolimátor. Jak už název napovídá, jedná se o pistoli stvořenou pro taktickou střelbu. Pistole má rám ze slitiny hliníku, prodloužený rail, zvýšená mířidla. V balení naleznete dva zásobníky na 20 ran. Oboustranné vypouštění zásobníku a pojistku ocení leváci i praváci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samonabíjecí pistole s vnějším kohoutem AREX ZERO 1 ráže 9 mm Luger v provedení Tactical disponuje závitem na hlavni a přípravou na kolimátor. Na první pohled je patrná insprace Sig Sauer P226, kterou se slovinská zbrojovka nijak netají.

Zero 1 Tactical má rám ze slitiny hliníku, prodloužený rail a zvýšená mířidla. Rukojeť je příjemně ergonomická a sedne zejména střelcům s větší rukou. Spoušť DA/SA má plynulý chod a krátký reset. Výrobce zbraň dodává v kufříku se dvěma zásobníky na 20 ran. Oboustranné vypouštění zásobníku a manuální pojistka jsou snadno dosažitelné pro leváky i praváky. Záchyt závěru slouží zároveň jako vypouštěcí páka kohoutu, což usnadňuje manipulaci. Na horní hraně závěru je umístěn dodatečný bezpečnostní prvek v podobě výstražníku signalizujícího náboj v komoře.

S životností přesahující 30 000 ran vyhovuje pistole AREX ZERO 1 přísným vojenským normám na spolehlivost a prošla testy v extrémních teplotách, náročném prostředí i pádovými zkouškami.

V sadě jsou také 4 destičky pro montáž kolimátoru. Závit hlavně pro montáž tlumiče je M13,5x1.

Více informací o konstrukci, ergonomii, bezpečnostních prvcích a jednotlivých variantách pistole Arex Zero 1 se dočtete v našem obsáhlém článku.

Obsah balení

- Pistole Arex Zero 1 Tactical
- 2x zásobník (kapacita 20 ran)
- 4x destička pro montáž kolimátoru
- Čištění

Dostupné barevné varianty jsou: černá, písková, zelená, šedá nebo speciální niklované varianty.

Montážní destičky pro kolimátor (Trijicon, C-More, Shield, JPoint, Doctor, Insight, Meopta, Vortex):

Nejzajímavější část testu v čase 5:05 - 12:18 ZERO 1 projde všemi částmi bez problému, SIG se zasekne už na hlíně.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole
Ráže: 9x19 mm
Délka: 213 mm
Výška: 150 mm
Šířka: 38 mm
Délka hlavně: 126 mm
Váha: 859 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost AREX zahájila výrobu již před 25 lety ve strojním průmyslu, kde si zaslouženě vydobyla své místo na trhu. Kvalitu a přesnost přenesla postupem času i do zbrojního odvětví, kterým se začala odebírat, přičemž výrobní procesy musely projít několikanásobnou inovací a díky novým nápadům a kreativnímu inženýrství dnes vyrábí pistole na špičkové úrovni.

Hlavním cílem společnosti bylo dosáhnout toho, aby uspokojili všechny potřeby uživatele, což vedlo k univerzálně vhodným samonabíjecím pistolím. Každý model pistolí je specificky navržen tak, aby se spolehlivě přizpůsobil daným výzvám a splnil i náročné podmínky užívání. Všechny modely pistolí AREX mají identické oboustranné ovládací prvky a vnitřní konstrukci, ale liší se vnějšími rozměry, délkou hlavně a kapacitou zásobníku.

Díky vylepšení a odstranění všech slabin jsou tyto pistole v ráži 9 mm Luger velice vyhledávané po celém světě zejména u ozbrojených státních složek. S životností přesahující 30 000 ran vyhovují přísným vojenským normám na spolehlivost a prošla testy v extrémních teplotách, náročném prostředí i pádovými zkouškami.

Video z návštěvy zbrojovky Arex Defense ve Slovinsku.