Piexon Guardian Angel III OC černý - ROZBALENO

Kód: GA054
Doprodej Sleva
Neohodnoceno
Značka: Piexon
999 Kč –45 %
GuardianAngel3 frontal 1 1
999 Kč –45 % 549 Kč
Skladem (1 ks)

Zboží bylo rozbaleno, expirace do 31.12.2021!

Kompaktní obranný prostředek lze díky své velikosti snadno nosit skrytě a při nebezpečí rychle použít. Guardian Angel využívá účinnou látku OC PIEXOL ve formě tekutiny a spolu s patentovanou technologii uzavřené nábojky lze tento švýcarský obranný prostředek použít i v uzavřené místnosti - je tak vhodnější než plynová pistole nebo pepřový sprej.

Dostřel je do vzdálenosti 4 metry s rozptylem zhruba 30 cm.

Obranný prostředek je volně prodejný od 18-ti let (zbraň kategorie D).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Guardian Angel III je kompaktní obranný prostředek, který obsahuje 2 nábojky s účinnou látkou a díky pažbičce a mířidlům nabízí možnost lepšího cíleného zamíření. Po prolomení bezpečnostní pojistky a stisknutí spouště se iniciuje první nábojka, poté se systém automaticky přepne na druhou nábojku a můžete stisknout (vystřelit) znovu.

Díky použité technologii a účinné látce ve formě tekutiny je možné použití uvnitř budov, kdy nedojde ke kontaminaci vnitřního prostředí. Díky vysoké rychlosti vystřelené látky nehrozí, že by se dráha výstřelu vychýlila, nebo dokonce obrátila vlivem větru nebo deště. Účinný dostřel je 4 metry při rozptylu zhruba 30 cm.

Díky kompaktním rozměrům a opaskovému klipu můžete Guardian Angel III snadno nosit skrytě ať už na opasku, v kabelce, nebo kapse. Nábojky nelze znovu nabít.

GAIII, popisky

Účinná látka OC PIEXOL

OC PIEXOL je vysoce účinná látka ve formě tekutiny (gelu) - není tak náchylná k rozptýlení jako v případě aerosolu. Látka obsahuje 10% OC se 4 000 000 stupni na Scovilleově stupnici pálivosti (obdobné látky mají standardně 2M SHU), které zaručují extrémní pálivý účinek a dráždí citlivé části těla i samotnou kůži.

Účinky látky OC PIEXOL jsou: dočasná slepota, silné podráždění dýchacích cest a sliznice, dezorientace a intenzivní pálení kůže (v místě zasažení).  Je prokázána také účinnost proti osobám pod vlivem alkoholu, drog, psychotropních látek stejně jako na agresivní zvířata.

Účinky nejsou trvalé a odezní do 45 min, v případě trvání účinků kontaktujte lékaře. Jako první pomoc aplikujte dekontaminační sprej se sterilním roztokem, chladnou čistou vodu a zajistěte přívod čerstvého vzduchu.

Logo Piexol high res 141022406_Pepper

Švýcarská technologie

Nábojka je unikátní v tom, že aplikace slzotvorné látky probíhá pomocí pyropatrony po jejíž iniciaci dojde k expanzi plynu, který pomocí pístu vytlačí účinnou látku tryskou z nábojky. Díky tomu je rychlost výstřelu až 180 km/h (50 m/s).

Při výstřelu je pouze minimum částeček účinné látky neseno vzduchem - nedochází tak ke křížové kontaminaci prostředí. Díky tomu jsou obranné prostředky Guardian Angel vhodné pro použití uvnitř budov a v uzavřených prostorech.

Použitá technologie a vysoká rychlost výstřelu zajišťuje přesnost zásahu a eliminuje možnost vychýlení účinné látky použité venku a to i za nepříznivého počasí, jako je déšť, nebo vítr.

řez GA

Výhody

  • Vysoký zastavovací efekt
  • Kompaktní rozměry a nízká váha
  • Nesmrtící účinky
  • Přesnost zásahu
  • Bez křížové kontaminace prostředí (možnost použití v místnosti)
  • 100% spolehlivost (nábojky nejsou pod tlakem)
  • Dostupné příslušenství

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozbalené zboží
Záruka: 2 roky
Rozměry: 110 x 23 x70 mm
Hmotnost: 120 g
Minimální vzdálenost použití: 0,5 m
Maximální vzdálenost použití: 4 m
Systém spouště: Automatické připínání
? Dráždivá látka: Piexol 10% OC (4 mil SHU)
Obsah: 2 nábojky (2x 6ml)
Rychlost výstřelu: 50 m/s (180 km/h)
Provozní rozsah teplot: -20 °C až +60 °C
Odpor spouště: 3 kg