Piexon Guardian Angel III OC vínově červená - ROZBALENO

Kód: PO007
Vyklízíme sklady Doprodej Sleva
Neohodnoceno
Značka: Piexon
999 Kč –45 %
GuardianAngel3 frontal purple 1a BS
999 Kč –45 % 549 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Zboží bylo rozbaleno, expirace do 31.12.2021!

Guardian Angel III je kompaktní obranný prostředek, který obsahuje 2 nábojky s účinnou slzotvornou látkou 10% OC PIEXOL. Díky svému tvaru umožňuje rychlé vytažení a napomáhá k intuitivnímu použití v rizikových situacích, kdy nehrozí špatná aplikace jako tomu může být například u pepřového spreje (otočení trysky proti samotnému obránci)

Dostřel je do vzdálenosti až 4 metry s rozptylem zhruba 30 cm. Účinná látka je ve formě tekutiny čímž zamezuje přílišné kontaminaci v prostoru použití (nehrozí zasažení samotného obránce)

Při použití bude zasažený agresor vystaven silnému podráždění dýchacích cest, očí a kůže. Účinky nezpůsobí trvalé poškození zdraví a odezní do 45 min.

 Obranný prostředek je volně prodejný od 18-ti let (kategorie D)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Guardian Angel III je kompaktní obranný prostředek, který obsahuje 2 nábojky = dva výstřely s účinnou látkou OC Piexol. Díky svému tvarování padne pohodlně do každé ruky a pomocí pažbičky a mířidel nabízí možnost lepšího zamíření na cíl. Po prolomení bezpečnostní pojistky a stisknutí spouště se vystřelí první nábojka, poté se systém automaticky přepne na druhou nábojku a můžete stisknout (vystřelit) znovu.

Díky použité technologii a účinné látce ve formě tekutiny je možné použití uvnitř budov, kdy nedojde ke kontaminaci vnitřního prostředí. Díky vysoké rychlosti vystřelené látky nehrozí, že by se dráha výstřelu vychýlila, nebo dokonce obrátila vlivem větru nebo deště. Účinný dostřel je 4 metry při rozptylu zhruba 30 cm.

Díky kompaktním rozměrům a opaskovému klipu můžete Guardian Angel III snadno nosit skrytě ať už na opasku, v kabelce, nebo kapse.

tip Tento obranný prostředek po vystřelení obou nábojek nelze znovu nabít tip

GAIII modrošedý popisky

Výhody

  • Vysoký zastavovací efekt
  • Kompaktní rozměry a nízká váha
  • Nesmrtící účinky
  • Přesnost zásahu
  • Bez křížové kontaminace prostředí (možnost použití v místnosti)
  • 100% spolehlivost (nábojky nejsou pod tlakem)
  • Dostupné příslušenství

 

Reference

Guardian Angel III využívají také desítky Městských policie v České republice.

 

Účinná látka OC PIEXOL

OC PIEXOL je vysoce účinná látka ve formě tekutiny (gelu) - není tak náchylná k rozptýlení jako v případě aerosolu. Látka obsahuje 10% OC se 4 000 000 stupni na Scovilleově stupnici pálivosti (obdobné látky mají standardně 2M SHU), které zaručují extrémní pálivý účinek a dráždí citlivé části těla i samotnou kůži.

Účinky látky: dočasná slepota, silné podráždění dýchacích cest a sliznice, dezorientace a intenzivní pálení kůže (v místě zasažení).  Je prokázána také účinnost proti osobám pod vlivem alkoholu, drog, psychotropních látek stejně jako na agresivní zvířata.

Účinky nejsou trvalé a odezní do 45 min, v případě trvání účinků kontaktujte lékaře. Jako první pomoc aplikujte dekontaminační sprej se sterilním roztokem, chladnou čistou vodu a zajistěte přívod čerstvého vzduchu.

Logo Piexol high res 141022_1chillipepper

 

Více informací o technologii obranných prostředků Piexon naleznete ZDE.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VÝPRODEJ SKLADU
Záruka: 2 roky
Dostřel: 4 m
Rozměry: 110 x 23 x70 mm
Hmotnost: 120 g
Minimální vzdálenost použití: 0,5 m
Maximální vzdálenost použití: 4 m
Systém spouště: Automatické připínání
? Dráždivá látka: Piexol 10% OC (4 mil SHU)
Obsah: 2 nábojky (2x 6ml)
Rychlost výstřelu: 50 m/s (180 km/h)
Provozní rozsah teplot: -20 °C až +60 °C
Odpor spouště: 3 kg
Kód výrobce:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: