Dárky pro myslivce

Už od dob pradávných lidé nejenom sbírali bobule, ale potřebovali lovit zvěř na maso, kůži, kosti, zuby. Museli si vymyslet nástroje, se kterými by lov byl efektivní a přesný, proto vynalezli střelné zbraně. Současná doba je už jinde, kdy kvalitní zbraně, optiku nebo doplňky ke zbraním můžete během pár kliků objednat až k vám domů s dopravou zdarma. U nás si vybere každý.

Čistící šňůra Bore Boss

Každou zbraň je potřeba čas od času vyčistit, k tomu slouží univerzální čistící šňůra Bore Boss, která v sobě má bronzový kartáček na čištění hlavně a vytěrák pro setření následných nečistot. Před nákupem doporučujeme ověřit ráži zbraně, pro kterou čistící šňůru kupujete případně zbraň vyfoťte a zašlete nám fotku s dotazem.

 Čistící šňůra Bore Boss     Čistící šňůra Bore Boss     Čistící šňůra Bore Boss

  

 

Impregnace Nanoprotech

Každý z nás by chtěl mít co nejdelší životnost svého oblečení a vybavení, proto je nutné si několikrát ročně tyto věci ochránit speciálními prostředky s nanočásticemi. Z tohoto důvodu by neměla chybět v každé domácnosti alespoň jedna impregnace od firmy Nanoprotech. Chraňte si obuv, outdoor oděvy nebo boty a prodlužte jim život.

Impregnace Nanoprotech

 

Čistící sada Gun Boss Pro Universal

Jste aktivním střelcem a máte více různých zbraní? Nebo máte ve svém okolí někoho takového a chtěli byste mu pořídit vhodný dárek k Vánocům? Máme pro Vás skvělý tip Gun Boss Pro universal je univerzální sada čištění pro pistole, pušky i brokovnice na jednom místě.

 Čistící sada Gun Boss Pro Universal     Čistící sada Gun Boss Pro Universal

 

Multifunkční kleště Gerber Truss

V dnešní uspěchané době je základem mít vše po ruce a ihned k použití. Proto je tady kompaktní multitool Gerber Truss, který v sobě skrývá až 17 výjimečných nástrojů pro každodenní použití. S tímto multifunkční nářadím vyřešíte jakýkoliv problém nejen doma, v práci, ale i v přírodě.

 Multifunkční kleště Gerber Truss     Multifunkční kleště Gerber Truss

 

Čelovka Armytek Tiara C1 Pro

Je malá kompaktní čelovka, se kterou se můžete pustit do jakéhokoliv dobrodružství. Velice odolná a výkonná svítilna, pro každodenní použití, která zvládne i nešetrné zacházení a špatné počasí. Ideální pro běhání, kempování, na kolo, ryby, ale taky pro jeskyňáře a speleology. Skvělý dárek, který potěší pod stromečkem.

Čelovka Armytek Tiara C1 Pro     Čelovka Tiara C1 Pro

 

Víceúčelová svítilna Armytek Wizard C2 Pro

Víceúčelová čelovka, kterou využijete nejen v každodenním životě, ale také při jízdě na kole. Její skvělý jas, dlouhá výdrž a nadstandartní příslušenství v jednom balení dělají z této svítilny nerozlučného parťáka na všech Vašich cestách. Není to jen čelovka je to i svítilna s dlouhým dosvitem! Ideální Vánoční dárek.

 Armytek Wizard C2 Pro     svítilna Armytek Wizard C2 Pro

 

Nůž Gerber Strongarm

Každý správný muž musí mít pořádný nůž! Když myslíme pořádný, tak sním musíte naštípat dřevo v lese nebo prorazit plechovku s lunchem. Strongarm je drsňákem ve své kategorii a vydrží cokoliv. Taktický nůž, který byl vyvinut dle armádních standardů pro nejnáročnější užívaní. Tenhle kámoš nikdy nezradí!

 Nůž Gerber Strongarm     Nůž Gerber Strongarm

 

Svítilna Nextorch P5UV

Jestliže potřebuješ svítilnu s duálním světlem, přičemž jedno z toho bude modré UV, tak se spolehni na P5UV, která přesně tohle má. Skvělý dosvit s několika módy svícení, jednoduchým ovládáním a nabíjením přímo v těle svítilny.

Svítilna Nextorch P5UV

Kulovnice Savage AXIS II XP

Kulovnice jako Vánoční dárek? Proč ne, u nás si na své přijde každý myslivec. Ideální pro začínající i pokročilé lovce, kteří hledají opakovačku s puškohledem v sadě. Ráže .30-06 Spr. v setu s variabilním puškohledem Bushnell 3-9x40 mm dělají z této zbraně skvělý odrazový můstek, ať už jdete na posed nebo jen tak posedět do křoví.

 Kulovnice Savage AXIS II XP