Prodejna Defendia v Ostravě

Navštivte naši kamennou prodejnu v Ostravě. Nabízíme největší výběr zbraní a příslušenství, střeliva a sebeobranných prostředků v regionu. Ačkoliv máme na prodejně vystavenou většinu produktů, nenachází se zde celý sortiment e-shopu. Pokud chcete mít jistotu, že zde najdete zboží, o které máte zájem, objednejte si jej na e-shopu a zvolte osobní odběr. Na prodejně lze platit hotově i kartou. Zaparkovat můžete přímo v areálu.

Otevírací doba

Máme otevřeno od pondělí do pátku 9 - 12 ; 13 - 17 hodin.

 

Adresa a kontakt na prodejnu

Najdete nás na adrese Zkrácená 3223/46, 700 30 Ostrava-Zábřeh. Sídlo firmy i prodejna se nachází cca 50 m od ulice Rudná. Zaparkovat můžete pohodlně přímo v areálu. Na prodejně vás obslouží profesionální personál s mnohaletými zkušenostmi, který vám pomůže s výběrem. Adresa prodejny vám slouží také k zasílání reklamací, vrácení zboží i k vyzvednutí e-shopových objednávek.

Telefon: +420 739 612 354

Email: prodejna@defendia.cz 

 

Jak se k nám dostat?

1) Pohodlně autem po Rudné ulici ze směru od Avion Shopping parku (směr na Havířov). Za semaforem odbočte vpravo. Zaparkovat můžete přímo v areálu firmy.

2) Autobusem nebo tramvají na zastávku Městský stadion, popřípadě Most Čs. armády a zbytek dojít pěšky cca 7 minut chůze.

3) Vlakem ze zastávky Nádraží Vítkovice a dojít pěšky asi 15 minut pěšky.
 

Největší výběr zbraní a střeliva v regionu

Najdete u nás sortiment pro střelce, ozbrojené složky, bezpečnostní agentury, na své si přijdou i myslivci a milovníci outdoorových aktivit. Vybere si u nás každý, komu záleží na bezpečnosti sebe a svých blízkých. Pokud si nebudete vědět při výběru rady, profesionální personál s bohatými zkušenostmi vám poradí s výběrem.

Těšit se můžete na bohatý výběr z českých i světových značek jako Česká zbrojovka, Glock, Daniel Defense, Aero Precision, Antreg, Arex, Aguila, Sellier&Bellot, Magpul, Eotech, Kriss USA, Armytek, Piexon, Walther, KKS, Holosun, Hikmicro, Pard, IWI, Nextorch, Real Avid a spoustu dalších.