O nás

Naše společnost působí na trhu již bezmála 25 let.

Od roku 2012 exkluzivně zastupujeme švýcarskou společnost PIEXON (Švýcarsko), která vyrábí unikátní nesmrtící prostředky využívající hermeticky uzavřenou nábojku a pyropatronu jejíž iniciací dojde k výstřelu dráždivé látky OC ve formě tekutiny. Tyto pokročilé obranné prostředky používá celá řada našich zákazníků a také profesionálové z řad městských policií, ostrahy letišť nebo soukromých bezpečnostních agentur.

V roce 2017 jsme se rozhodli rozšířit sortiment nabízených produktů a exkluzivně zastupujeme na trhu v ČR následující výrobce.

Electrooptic (Bělorusko), který vyrábí pokročilé přístroje nočního vidění a termovize, které si získaly popularitu zejména mezi zkušenými lovci, ale najdou se i cenově dostupné a kvalitní produkty pro začínající myslivce, jako například předsádka s nočním viděním NIVEX Digital.

Armytek (Kanada) nabízí velkou škálu produktů v oblasti outdoorových a taktických svítilen s bezkonkurenční 10ti letou záruku, což společně s vysokým výkonem, dlouhou výdrží baterie a inovativním designem dělá jednu z nejžádanějších značek pro profesionály nebo mezi outdoorovými nadšenci.

Real Avid (USA) tento americký výrobce má v nabídce širokou škálu čištění, nářadí, doplňků a příslušenství zejména pro zbraně typu AR15, ale nabízí také i celou řadu produktů pro pistole, pušky, brokovnice nebo útočné pušky v ráži 7,62 mm (tedy AK47, SA58). Každý si tak může vybrat čištění, nářadí nebo profesionální sadu dle svých požadavků.

ATI (USA) je další americký výrobce nabízející příslušenství pro zbraně jako jsou pažby, raily, gripy nebo montáže. Příslušenství je dostupné pro zbraně AR15, AK47, SKS, Saiga, Mosin, Ruger, Mauser a mnoho dalších.

Od poloviny roku 2018 jsme se rozhodli pro sjednocení dosavadních prodejních kanálů pod značku Defendia.cz, kterou neustále rozvíjíme a snažíme se přizpůsobit i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi.