Opakovací brokovnice FABARM Martial Composite 18" 12/76

Kód: 511210297
Značka: Fabarm
17 250 Kč 14 256,20 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Oblíbená pumpovací brokovnice Fabarm s 18" hlavní v ráži 12/76. Lehká a spolehlivá brokovnice s pevnou pažbou a tubusovým zásobníkem na 6 nábojů (plus jeden do komory).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Italský výrobce Fabarm je známý díky brokovnicím se skvělým poměrem ceny a výkonu. Kromě loveckých a sportovních brokovnic se zaměřuje také na taktické modely vhodné pro ozbrojené složky a "home defense". Právě do poslední zmíněné kategorie spadá tato "pumpa".

Fabarm Martial zaujme cenou i zpracováním. Jednoduchá kompozitová pažba s pryžovou botkou dobře padne do ramene většině střelců. Hlaveň o délce 18" (457 mm) se systémem Tribore zaručuje perfektní krytí.

Hlavní výhody

  • Kompozitová pažba s pryžovou botkou
  • Kapacita 6+1
  • Hlaveň 18" (457 mm)

Doplňkové parametry

Kategorie: Brokovnice
Ráže: 12/76
Typ brokovnice: Opakovací
Kapacita: 6+1
Délka hlavně: 18" (45,72 cm)
Materiál pažby: Polymerový kompozit
Barva: Černá
Hmotnost: 3000 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Továrnu FABARM založila kolem roku 1900 rodina Galesiů, jedna z velkých brescijských dynastií. Název FABARM pochází ze slov FABBRICA BRESCIANA DI ARMI, doslova „Výrobce zbraní v Brescii“. 

Firma FABARM získala řadu úspechů ve sportovním světě, kde se často umisťuje na stupních vítězů. Postupem času si zbraně Fabarm našly cestu do ozbrojených složek, zejména série „Law Enforcement“, se stala velmi oblíbenou v řadách policie.

V roce 2014 uvedla firma FABARM sérii „Professional“, která reaguje na potřeby armády. Díky více než 30ti letým zkušenostem na trhu s opakovacími brokovnicemi, se jejich první „Professional“ brokovnice STF12 stala hlavním pilířem ve výzbroji mnoha speciálních jednotek.

Úspěchy ve sportovním, taktickém i loveckém světě zajistily Fabarmu silnou pozici na trzích v Americe i zbytku světa. V Itálii se jedná o druhého největšího výrobce dlouhých zbraní.