Dárky pro outdoorové nadšence

Baví Vás dlouhé túry po horách, kempování v přírodě, spaní pod širákem, kdy jste odkázáni jen sami na sebe a na to co si s sebou přinesete do přírody? Mnohdy nelze vzít všechno co by jste potřebovali, ale přeci jen existují funkční nástroje s kompaktními rozměry, které nechcete nikdy nechat doma a vždy Vám pomůžou s jakoukoliv překážkou nebo výzvou.

Čelovka Armytek Elf C1 v2

Velice lehoučká čelová svítilna, která se musí hodit snad každému. Díky malým rozměrům a hmotnosti je její nošení pohodlné a komfortní i při delších aktivitách jako jsou jízda na kole, kempování v noci nebo noční sběr dříví v lesním porostu. Jestliže sháníte skvělý dárek, který nezklame, tak ideální volbou pod stromeček je tato inovovaná kompaktní čelovka Armytek Elf C1 v2.

 

Čelovka Armytek Elf C1 v2

Nůž Gerber Strongarm

S tímto nožem nemůžete šlápnout vedle, díky svým nadstandartním vlastnostem, které byly vyvinuty dle armádních standardů pro nejnáročnější užívaní, především odolnost a použitelnost v každé situaci. Ať už se rozhodnete nasekat dříví, otevřít si plechovku nebo vykuchat právě ulovenou večeři, tak vězte že tenhle nůž s pevnou čepelí bude na vše připraven! Ideální volba jako dárek pod stromeček.

 

Nůž Gerber Strongarm

 

Sekera Gerber Pack Hatchet

Malá kámoška na cesty. Takto bychom mohli nazývat sekerku od Gerberu, která se svou velikostí vleze do každého batohuna jednodenní výlet a nezabere moc místa. Je vyrobena z nerezové oceli a čepel i tělo jsou z jednoho kusu, tudíž dokáže pohodlně přeseknout i větší větve nebo špalky. Skvělý pomocník při táboření.

Sekera Gerber Pack Hatchet

Mačeta Gerber Gator

Pro tuhle masérku není problém poradit si s kdejakým křovím, porostem nebo hustě zarostlou a nepropustnou džunglí. Na 43 cm dlouhé čepeli najdete dva druhy ostří a to hladkou naostřenou čepel pro pohodlné sekání a zubatou čepel s očkem na řezání dřeva. Pevný úchop a pouzdro zaručí, že budete vždy v bezpečí proti pořezání. Vánoce se blíží, tak udělejte radost někomu ze svých blízkých.

Mačeta Gerber Gator

Impregnace Nanoprotech

Chtěli by jste prodloužit životnost všem vašim oblíbeným outdoorovým věcem nebo vybavení? Známe návod jak na to. Díky impregnacím, které vytvoří ochranou vrstvu z nanočástic zvýšíte několikanásobně jejich odolnost a prodloužíte život i o několik let. Tímto praktickým dárkem nemůžete zklamat jediného příznivce outdooru, ba naopak jej nadmíru potěšíte ideálním dárkem pod stromeček.

Impregnace Nanoprotech

 

Outdoor lampa Nextorch UL360

Tato malá lampička vám vychytá velké problémy s osvětlením ať už kempujete ve stanu nebo spíte pod širým nebem. Díky gumovému popruhu ji jednoduše přichytíte na konstrukci stanu nebo větev stromu. Její magnetický podstavec přichytíte k jakémukoliv železnému podkladu, tudíž si uděláte lampičku i doma nebo v autě. Prostě super světýlko do nepohody.

 

Outdoor lampa Nextorch UL360