Dárky pro střelce

Pokud někdo z Vašich blízkých rád chodí na střelnici v rámci tréninku, osobní obrany nebo dokonce střílí závodně, určitě neuděláte chybu pokud jako Vánoční dárek vyberete některý z níže uvedených produktů, které jsou určeny právě pro střelce.

Čistící šňůra Bore Boss

Každou zbraň je potřeba čas od času vyčistit, k tomu slouží univerzální čistící šňůra Bore Boss, která v sobě má bronzový kartáček na čištění hlavně a vytěrák pro setření následných nečistot. Před nákupem doporučujeme ověřit ráži zbraně, pro kterou čistící šňůru kupujete případně zbraň vyfoťte a zašlete nám fotku s dotazem.

 Čistící šňůra Bore Boss     Čistící šňůra Bore Boss     Čistící šňůra Bore Boss

 

Sada čistících kartáčů a vytěráků Brush Combo AR15

Touto čistící sadou potěšíte každého majitele pušky typu AR15 (M16, M4), CZ BREN 2 nebo jiné pušky v ráži .223 REM. Pokud si nejste jisti typem zbraně obdarovaného, napište nám pro bližší info.

 Sada čistících kartáčů a vytěráků Brush Combo AR15     Sada čistících kartáčů a vytěráků Brush Combo AR15     Sada čistících kartáčů a vytěráků Brush Combo AR15

 

Pistolové a puškové zásobníky AC Unity

Zásobníků není nikdy dost, to Vám řekne každý majitel zbraně. Pro ty nejběžnější zbraně, které v ČR jsou tj. samopal vz. 58, pušky typu AR15, BREN 2, AR10 a AK47 nabízíme kvalitní zásobníky za příznivou cenou.

 Pistolové a puškové zásobníky AC Unity                Pistolové a puškové zásobníky AC Unity

 

Pistolová čistící sada Gun Boss Pro Handgun

Čistící sada pro majitele pistolí nebo revolverů a to hned ve čtyřech rážích (.22, 9 mm, .40 a .45). Součástí sady jsou 4 bronzové kartáčky, protahovací trny, vytěrák, ergonomický držák, prodlužovací tyčinky a sada ubrousků. To vše v praktickém plastovém stojáčkovém obalu.

 Pistolová čistící sada Gun Boss Pro Handgun     Pistolová čistící sada Gun Boss Pro Handgun

 

Pistolová svítilna Nextorch WL10

Je malá kompaktní pistolová svítilna pro jakoukoliv pistoli s jednoduchým ovládáním pomocí oboustranné zapínací páčky. Její výkon 230 lm a dosvit až 130 m potěší každého vlastníka krátké střelné zbraně.

 Pistolová svítilna Nextorch WL10     Pistolová svítilna Nextorch WL10

 

Sada čištění Gun Boss Multi-Kit

Přehledná čistící sada pro majitele krátkých i dlouhých střelných zbraní v ráži .22, 9 mm, .223, 6,5 mm a 7,62 mm. Sada obsahuje čistící šňůru Bore Boss, ergonomický držák, nylonový a bronzový kartáček, vytěrák s propichovacím trnem, sadu ubrousků, prodlužovací tyčinky a sadu škrabek/kartáčů v plastovém obalu.

 Sada čištění Gun Boss Multi-Kit               Sada čištění Gun Boss Multi-Kit

 

Svítilna Nextorch TA30

Vždycky se vyplatí mít v záloze pořádnou svítilnu, která dokáže nejenom svítit, ale může Vám i pomoci. Přesně taková je Nextorch TA30 se svým světelným tokem 1300 lumenů, dosvitem až 240 metrů osvětlí jakýkoliv prostor a navíc s ní dokážete rozbít i skleněnou tabuli pomocí keramických hrotů.

 Svítilna Nextorch TA30     Svítilna Nextorch TA30

 

Kolimátor Vortex VENOM / SPARC

Už Vás nebaví klasická otevřená mechanická mířidla na vaší zbrani? Chcete zvolit nějakou lepší alternativu? Pořiďte si kolimátor a usnadněte si míření. S tímto optickým zařízením vždycky zacílíte do černého.

Kolimátor Vortex     Kolimátor Vortex

 

Pistole AREX Delta gen. 2 X

Je nová pistole v ráži 9 mm od Slovinské zbrojovky AREX, kterou potěšíte každého začínajícího nebo i pokročilého střelce. S tímto dárkem nemůžete zamířit vedle, a to díky konstrukci s kompaktním závěrem, prodlouženou ergonomickou rukojetí a modifikovanému spoušťovému mechanismu Striker Fired. V sadě naleznete originální plastový kufřík, pistoli, 2x zásobník na 17 ran, sadu čištění, 3x náhradní hřbety rukojeti, 5x destičku pro montáž kolimátoru (platí pro modely OR).

 Pistole AREX Delta gen. 2 X     Pistole AREX Delta gen. 2 X

 

Samopal vzor 58

Legenda československé výroby samopal vzor 58 v ráži 7,62x39 mm semi-auto se sklopnou pažbou je nostalgickou vzpomínkou pro všechny, kteří si s ní zažili vojnu a chtěli by jí mít ve výzbroji i doma. Přezdívaná „kosa“ je útočná puška s kompletním příslušenstvím - 4 zásobníky, sumkou, bodákem, ponosovým řemen a čištěním.

 Samopal vzor 58

 

Puška Taurus T4

Samonabíjecí puška typu AR15 v ráží .223 REM je skvělou volbou pro všechny, kteří se rozhodli pro nákup svého prvního „Áerka“. Poměr cena a kvalita je bezkonkurenční navíc s přidanou hodnotou, kdy ke zbrani obdržíte 500 ks střeliva a závoz po celé ČR zdarma.

Puška Taurus T4     Puška Taurus T4

 

Karabina LIMEX LLC Alfa

Hledali jste samonabíjecí puškupistolové ráži 9x19 mm? Už nemusíte máme pro Vás skvělý tip na karabinu LIMEX LLC Alfa typu AR-9 v ráži 9 mm Luger. Skvělá zábava na jakékoliv střelnici, se střelivem za dostupné ceny a zásobníky, které jsou kompatibilní s pistolemi GLOCK. Hlaveň je 10,2" dlouhá, předpažbí M-LOK. V balení najdete zbraň, kompenzátor, sklopná mířidla, 2x 30 ranný zásobník.

 

Karabina LIMEX LLC Alfa     Karabina LIMEX LLC Alfa

 

Samonabíjecí puška Antreg ARS M4s

Samonabíjecí puška Antreg ARS M4s v ráži .223 REM pochází z produkce ryze české společnosti na jihu Moravy a to firmy Antreg z Vyškova. Špičková strojní výroba s důrazem na přesnost a detaily dělá z této AR15 jednu z nejlepších pístových pušek na trhu. Samozřejmostí jsou kompletně oboustranné ovládací prvky a doplňky Magpul. U nás máte dopravu zdarma až k Vám domů. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat a my Vám s nákupem poradíme.

 Samonabíjecí puška Antreg ARS M4s     Samonabíjecí puška Antreg ARS M4s