Sebeobrana jako dárek

V dnešní době je velice důležité, aby jste se cítili v bezpečí i když právě jdete z noční směny a procházíte špatně osvětleným podchodem, temnou uličkou nebo jdete jen tak po ulici. Někdo se umí bránit díky různým bojovým technikám nebo rychlým nohám, ale jestliže v tomhle nevynikáte je třeba mít u sebe obranný prostředek, se kterým se zaručeně ubráníte! Chraňte sami sebe i své blízké a pořiďte si spolehlivý a maximálně účinný Vánoční dárek pod stromeček.

Sebeobranné prostředky PIEXON

Nejnovější sebeobranné prostředky švýcarské kvality s unikátní technologií. Již nemusíte mít strach chodit sami kdekoliv v noci nebo do pofidérních čtvrtí, díky těmto obranným prostředkům budete vždy v bezpečí. Jednoduchá manipulace a zamíření zaručují spolehlivou funkci a maximální účinnost na agresory, útočníky nebo divoká zvířata. Výstřelem pepřové tekutiny paralyzujete svůj cíl na 45 minut na vzdálenost od 4 do 7 metrů. 

 Obranný prostředek Piexon Guardian Angel    Pepřová pistole Piexon JPX Jet Defender     Pepřová pistole Piexon JPX4 Jet Defender

 

Teleskopické obušky NEX WALKER

Velice lehké teleskopické obušky NEX WALKER potěší nejednoho uživatele. Horká novinka na trhu, díky revolučnímu tlačítku už nikdy nemusíte zuřivě mlátit o zem, aby jste teleskop složili. Vzhledem k nízké hmotnosti a zároveň vysoké odolnosti se budete schopni ubránit i několikanásobné přesile. Během okamžiku teleskop vytasíte ze skrytého nošení a můžete se bránit. Největší vychytávkou jsou navíc teleskopy se svítilnou, kdy můžete útočníka i oslepit. Prostě parádní dárek k Vánocům.

     

Pepřové spreje KKS

Stará dobrá klasika, kterou můžete mít připravenou kdykoliv v kapse, kabelce nebo batohu. Pepřové spreje s tekutou střelou, gelem nebo aerosolem jsou celosvětově nejrozšířenější sebeobranou v krajních situacích. Na jedno stisknutí paralyzujete útočníka a můžete se urychleně odebrat do bezpečí. Díky různým velikostem se dají pepřáky schovat úplně všude aniž by si jich kdokoliv všimnul.

             Pepřový sprej pro ženy                        Pepřový sprej Police RSG 20 ml                               Pepřový sprej OC 5000 200 ml                               Pepřový sprej Police RSG 750 ml

Svítilna Armytek Prime C2 Pro v4

I díky nadstandardně vybavené svítilně se dokáže člověk ubránit. Svítilna Prime C2 Pro v2 s 2400 lumeny po zasvícení nebo nablikání do očí ve tmě způsobí, že útočník nebo agresor je náhle a krátkodobě oslepen, vy tak máte možnost zavolat pomoc nebo utéct do bezpečí. Další možností je využít svítilnu jako obrannou zbraň a to díky robustnímu rámečku, který nejenom chrání optický systém, ale zároveň může způsobit citelnou bolest a ochromit útočníka.

 Svítilna Armytek C2 Pro v2     Svítilna Armytek C2 Pro v2

Svítilna Nextorch TA30

Kompaktní svítilna s multifunkčním využitím. Jednoduché ovládání s nadstandartními doplňky dělají z této svítilny perfektní pracovní nástroj ať už děláte cokoliv. Vychytávky jako taktický prstenec nebo okruží s třemi nano-keramickými hroty pro rozbití skla Vám můžou zachránit život. Lehká konstrukce při zachování maximální odolnosti budě vždy připravena pro Vaše potřeby. Touto svítilnou by pod Vánočním stromečkem pohrdnul jen málokdo.

Svítilna Nextorch TA30     Svítilna Nextorch TA30