Sebeobrana jako dárek

V dnešní době je velice důležité, aby jste se cítili v bezpečí i když právě jdete z noční směny a procházíte špatně osvětleným podchodem, temnou uličkou nebo jdete jen tak po ulici. Někdo se umí bránit díky různým bojovým technikám nebo rychlým nohám, ale jestliže v tomhle nevynikáte je třeba mít u sebe obranný prostředek, se kterým se zaručeně ubráníte! Chraňte sami sebe i své blízké a pořiďte si spolehlivý a maximálně účinný Vánoční dárek pod stromeček.

Sebeobranné prostředky PIEXON

Nejnovější sebeobranné prostředky švýcarské kvality s unikátní technologií. Již nemusíte mít strach chodit sami kdekoliv v noci nebo do pofidérních čtvrtí, díky těmto obranným prostředkům budete vždy v bezpečí. Jednoduchá manipulace a zamíření zaručují spolehlivou funkci a maximální účinnost na agresory, útočníky nebo divoká zvířata. Výstřelem pepřové tekutiny paralyzujete svůj cíl na 45 minut na vzdálenost od 4 do 7 metrů.

 

Teleskopické obušky NEX WALKER

Velice lehké teleskopické obušky NEX WALKER potěší nejednoho uživatele. Horká novinka na trhu, díky revolučnímu tlačítku už nikdy nemusíte zuřivě mlátit o zem, aby jste teleskop složili. Vzhledem k nízké hmotnosti a zároveň vysoké odolnosti se budete schopni ubránit i několikanásobné přesile. Během okamžiku teleskop vytasíte ze skrytého nošení a můžete se bránit. Největší vychytávkou jsou navíc teleskopy se svítilnou, kdy můžete útočníka i oslepit. Prostě parádní dárek k Vánocům.

 

 

Pepřové spreje KKS

Stará dobrá klasika, kterou můžete mít připravenou kdykoliv v kapse, kabelce nebo batohu. Pepřové spreje s tekutou střelou, gelem nebo aerosolem jsou celosvětově nejrozšířenější sebeobranou v krajních situacích. Na jedno stisknutí paralyzujete útočníka a můžete se urychleně odebrat do bezpečí. Díky různým velikostem se dají pepřáky schovat úplně všude aniž by si jich kdokoliv všimnul.                                                                                                 

 

Svítilna Armytek Prime C2 Pro v4

I díky nadstandardně vybavené svítilně se dokáže člověk ubránit. Svítilna Prime C2 Pro v2 s 2400 lumeny po zasvícení nebo nablikání do očí ve tmě způsobí, že útočník nebo agresor je náhle a krátkodobě oslepen, vy tak máte možnost zavolat pomoc nebo utéct do bezpečí. Další možností je využít svítilnu jako obrannou zbraň a to díky robustnímu rámečku, který nejenom chrání optický systém, ale zároveň může způsobit citelnou bolest a ochromit útočníka.

 

Svítilna Nextorch TA30

Kompaktní svítilna s multifunkčním využitím. Jednoduché ovládání s nadstandartními doplňky dělají z této svítilny perfektní pracovní nástroj ať už děláte cokoliv. Vychytávky jako taktický prstenec nebo okruží s třemi nano-keramickými hroty pro rozbití skla Vám můžou zachránit život. Lehká konstrukce při zachování maximální odolnosti budě vždy připravena pro Vaše potřeby. Touto svítilnou by pod Vánočním stromečkem pohrdnul jen málokdo.