Pistole AREX - novinky ze Slovinska

 

AREX delta Gen. 2

AREX delta Gen. 2

Pistole AREX delta Gen. 2 využívá modifikovanou spoušť a systém s přímoběžným částečně nataženým úderníkem (Striker Double Action System - SDA), kdy využívá prvky dvojčinné spouště, které jsou bezpečnější než jednočinné spouště (SA s plně nataženým úderníkem) a zároveň je zachován plynulý chod spouště.

Delta Gen. 2 je dostupná ve třech velikostních výrobních provedeních, kdy každý model může být vybaven destičkou pro montáž kolimátoru (Optics Ready). Rozšířená zásobníková šachta umožňuje jednoduchou a rychlou výměnu zásobníku.

Rukojeť je možné upravit pomocí 4 vyměnitelných hřbetů pro optimální úchop. Díky 3 slotovému Picatinny railu je možné pistoli osadit širokou nabídkou příslušenstvím dle potřeby.

Pistole jsou vyráběny ve třech velikostech provedení - M (compact), L (full size), X (crossover), přičemž modely s označením OR (Optics Ready) májí přípravu pro montáž kolimátoru.

Barevné varianty jsou - černá, FDE (písková), Gunsmoke (šedá)

Rám – polymerový / barva: černá, FDE, šedá

Závěr – nitridovaná uhlíková ocel / barva: černá

Mířidla – nízkoprofilová ocelová

 

AREX ZERO 1

 AREX ZERO

Samonabíjecí pistole AREX ZERO 1 využívá spoušťový systém SA/DA s vnějším kohoutem, kdy chod je plynulý lineární až do propadu, rám je hliníkový a celková konstrukce nese prvky špičkové strojírenské výroby.

Ergonomickému úchopu napomáhají oboustranné ovládací prvky vypouštění zásobníku a pojistky, záchyt závěru, který zároveň slouží jako páka pro vypouštění kohoutu (dekoking) je umístěn na levé straně pistole. Na horní hraně závěru je pro zvýšení bezpečnosti výstražník náboje v komoře, zásobník má kapacitu 17 ran.

Pistole jsou dostupné ve verzích - Standard, Compact, Tactical a Tactical Compact, kdy modely Tactical májí přípravu pro montáž kolimátoru OR (Optics Ready).

 

Arex zero standardArex zero comapctArex zero tacticalArex zero tactical comapct

     STANDARD                   COMPACT                   TACTICAL              TACTICAL COMPACT

 

Barevné varianty jsou - černá, písková, zelená, niklovaný závěr, niklovaný závěr i rám

Rám – tvrdě eloxovaný hliník / barva: černá, písková, zelená, šedá

Závěr – nitridovaná uhlíková ocel / barva: černá

Mířidla – nízká, tři bílé tečky

 

AREX ALPHA

Arex Alfpha

Sportovní pistole AREX Alpha konstrukčně vychází z ověřeného modelu ZERO, kdy design pistole prošel několika vylepšeními. Pistole má celokovový rám, rozšířenou zásobníkovou šachtu, oboustrannou manuální pojistku, odlehčený kohout a zásobník na 20 ran. Přední část rukojeti je zdrsněna pro pevnější úchop, mířidla jsou plně nastavitelná.

Hlaveň s délkou 5" (12,7 cm) je uložena v závěru, který poskytuje optimální vzdálenost mezi muškou a mířidly pro co nejpřesnější míření. Spoušť (DA/SA) je již továrně laděná s plynulým chodem a krátkým resetem. Upravená rukojeť je příjemně ergonomická s prodlouženým bobřím ocasem, úchop je výše čímž je výrazně snížen zpětný ráz pistole. Závěr je v přední i zadní části zdrsněn žebrováním pro co nejpohodlnější natažení.

Barevné varianty jsou - černá

Rám – nitridovaná uhlíková ocel / barva: černá

Závěr – nitridovaná uhlíková ocel / barva: černá

Mířidla – světlovodná muška a nastavitelné hledí

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení