Pistole samonabíjecí AREX ZERO 2 Standard

Kód: 602602
Značka: AREX
23 190 Kč 19 165,29 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Nová generace samonabíjecí pistole s vnějším kohoutem AREX ZERO 2 v provedení Standard (Full Size) ráže 9 mm Luger. Od svého předchůdce se liší vylepšenými ergonomickými vlastnostmi. Užší rukojeť se zvýrazněnou texturou a vyměnitelnými střenkami zaručuje pevný úchop v jakékoliv situaci. Upgradu se se dočkalo i tlačítko pro vypouštění zásobníku. Spoušť DA/SA má plynulý chod a krátký reset

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová generace samonabíjecí pistole s vnějším kohoutem AREX ZERO 2 v provedení Standard (Full Size) ráže 9 mm Luger. K úpravám došlo zejména v oblasti ergonomie, kdy rukojeť je užší se zvýrazněnou texturou a vyměnitelné střenky pokrývají celou hřbetní část. Upgradu a úpravy polohy se dočkalo i tlačítko pro vypouštění zásobníku.

Spoušť DA/SA má plynulý chod a krátký reset. Pistole má rám ze slitiny hliníku, prodloužený Picatinny rail, zásobník na 18 ran, oboustranné vypouštění zásobníku i oboustrannou manuální pojistku. Záchyt závěru slouží zároveň jako vypouštěcí páka kohoutu. Na horní hraně závěru je umístěn výstražník náboje v komoře.

Pistole AREX jsou známé svou vysokou odolností a splňují i náročné požadavky ozbrojených složek. AREX ZERO 2 není výjimkou. Podívejte se, jak si jeho předchůdce poradil s nemilosrdným Torture testem. Nejzajímavější část je v čase 5:05 - 12:18, kdy ZERO 1 projde všemi částmi testu bez problému, zatímco SIG se zasekne už na hlíně.

Hlavní výhody

  • Vylepšené ergonomické vlastnosti
  • SA/DA spoušť s plynulým chodem a krátkým resetem
  • Oboustranné ovládací prvky
  • Vysoká odolnost

Obsah balení

  • Pistole
  • 2x zásobník
  • Sada čištění
  • Kufřík

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole
Ráže: 9 mm luger (9x19)
Kapacita zásobníku: 18 ran
Montážní rozhraní: Picatinny Rail
Délka hlavně: 108 mm
Délka: 198 mm
Výška: 144 mm
Šířka: 37 mm
Váha se zásobníkem: 890 g

AREX ZERO 2 - Recenze

AREX ZERO 2 - Slovinská kráska

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přední světový výrobce zbraní, munice a cvičného střeliva

Společnost AREX zahájila výrobu již před 25 lety ve strojním průmyslu, kde si zaslouženě vydobyla své místo na trhu. Kvalitu a přesnost přenesla do zbrojního odvětví.  Dnes AREX vyrábí nejen pistole na špičkové úrovni, ale také patří mezi přední světové výrobce zbraňových komponentů, cvičného střeliva a střeliva pro soupeřský systém výcviku, nábojových pásů apod. Zajímavostí je, že slovinskou zbrojovku vlastní Česká investiční skupina RSBC.

Minimální garance výstřelů u pistolí AREX přesahuje 50 000 ran

Pistole AREX v ráži 9 mm Luger jsou velice oblíbené po celém světě, zejména u ozbrojených státních složek. S garancí minimálně 50 000 ran u každého modelu vyhovují přísným vojenským normám. Bez jediného zaváhání prošly náročnými testy v extrémních teplotách, prašném a vlhkém prostředí i pádovými zkouškami. AREXy svou spolehlivostí konkurují i notoricky známému Glocku. Pokud se chcete o odolnosti těchto pistolí dozvě

Nekupujte zajíce v pytli! Vyzkoušejte si AREX na vlastní kůži

V našem AREX Dealer lokátoru jsou vyznačeni prodejci značky AREX, certifikovaní zbrojíři a střelnice. Sledujte také termíny předváděcích akcí DEFENDIA RANGE, které pořádáme po celé ČR a kde si můžete zdarma vyzkoušet nejen AREX, ale i Unbranded AR, ZRODelta a další zbraně z naší nabídky.

Video z návštěvy zbrojovky Arex Defense ve Slovinsku.