Příslušenství ke zbraním

I ta nejkvalitnější zbraň potřebuje údržbu a vhodné doplňky pro podání maximálního výkonu. Jak se správně starat a pečovat o zbraň jsme vám poradili ve článku pravidelné čištění zbraně – nezbytná nutnost. Teď se podíváme na zoubek prvotřídnímu příslušenství ke zbraním.

Správně zvolené příslušenství

Výběr správného gripu nebo pažby patří mezi jedno z nejdůležitějších a nejzásadnějších rozhodnutí střelce. Nic jiného nemá tak velký až rozhodující vliv na to, jaký pocit v rukou ze zbraně máte, jak dobře se vám drží či nedrží. V neposlední řadě tip gripu či pažby dokáže pomoci ale i uškodit vašemu střeleckému výkonu. Špatně zvolený grip nebo pažba může celý zážitek ze střelby znehodnotit a ztížit samotnou střelbu. Naopak dobře vybrané příslušenství nejenže dopřává střelci dostatek komfortu, pohodlný a jistý úchop zbraně, ale přispívá i ke větší přesnosti.

Doplňky ke zbraním

Materiál hraje roli

Používaný materiál na výrobu zbraní a jejich příslušenství se přirozeně vyvíjel s objevováním nových postupů a technologií. Klasické, a ještě stále hojně používané dřevo ovšem v mnoha případech nahrazuje polymer či speciální voděodolná lamino překližka. Samotný materiál není jen věcí estetiky. Například v případě loveckých pušek se můžeme setkat s velkou tradicí použití různých druhů dřeva a jeho zdobení v návaznosti na prestiž majitele, tradice a historického odkazu tohoto odvětví.

Špatně vybraný materiál ale může mít dalekosáhlý dopad. Samozřejmě roli hraje i osobní preference a vkus. Vždy je důležité brát ohled na to, jakým způsobem a za jakých podmínek bude zbraň používána. Mějte proto na paměti nejen vzhled, ale i praktickou stránku. Pažbu můžeme nazývat prodlouženou rukou střelce, její správný výběr tedy hraje skutečně velkou roli. Kvalitní materiál společně se správnou ergonomií a konstrukcí napomáhají bezpečné a kontrolované manipulaci se zbraní. Polymer dosahuje oproti dřevu obecně lepších kvalit, mluvíme-li o odolnosti, váze či ceně. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a odolá lépe vodě a případným oděrkám.

Seznamte se s ATI

Americký výrobce prvotřídních doplňků pro bezpočet střelných zbraní. Firma s velkou tradicí a historií dbá na špičkovou kvalitu, snadnou instalaci svých výrobků a jejich kombinovatelnost. Veškerá produkce probíhá přímo v USA. Příslušenství od ATI je ručeno pro AR15, AK47, SKS, Mosin Nagant, Mauser, Saiga, Enfield, Ruger a mnoho dalších.

Tito nadšenci do zbraní kombinují nejnovější technologieinovativním designem a prémiovými materiály. Tím dávají vzniknout produktům velmi vysoké kvality. Pro výrobu svých doplňků ke zbraním používají speciální vyztužený polymer DuPont®, který efektivně tlumí zpětný ráz zbraně a snižuje riziko strhávání zbraně. Speciálně navržená guma u pažeb a gripů Scorpion pohlcuje výraznou část zpětného rázu. Ergonomický design a používaná textura Sure-Grip zvyšuje komfort úchopu. Jejich produkty odolají nejen poškrábání a vodě, ale také chemikáliím a extrémním teplotám.

Pažby, raily, gripy, předpažbí

Společnost neustává ve své touze dodávat top kvalitu a tím pomáhat střelcům zvyšovat komfort a zážitek při používání jejich zbraní. Ať už sháníte novou pažbu, grip, raily, předpažbí či jiné doplňky pro vaši zbraň s ATi nešlápnete vedle. Nabízí to nejlepší na trhu.

Set příslušenství elite ak-47 - produkt -článek      Čistící sada gun boss ar15

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení