Příslušenství ke zbraním ATI

I ta nejkvalitnější zbraň potřebuje údržbu a vhodné doplňky pro podání maximálního výkonu. Jak se správně starat a pečovat o zbraň jsme vám poradili ve článku pravidelné čištění zbraně – nezbytná nutnost. Teď se podíváme na zoubek prvotřídnímu příslušenství ke zbraním.

Správně zvolené příslušenství

Výběr správného gripu nebo pažby patří mezi jedno z nejdůležitějších a nejzásadnějších rozhodnutí střelce. Nic jiného nemá tak velký až rozhodující vliv na to, jaký pocit v rukou ze zbraně máte, jak dobře se vám drží či nedrží. V neposlední řadě tip gripu či pažby dokáže pomoci ale i uškodit vašemu střeleckému výkonu. Špatně zvolený grip nebo pažba může celý zážitek ze střelby znehodnotit a ztížit samotnou střelbu. Naopak dobře vybrané příslušenství nejenže dopřává střelci dostatek komfortu, pohodlný a jistý úchop zbraně, ale přispívá i ke větší přesnosti.

Doplňky ke zbraním

Materiál hraje roli

Používaný materiál na výrobu zbraní a jejich příslušenství se přirozeně vyvíjel s objevováním nových postupů a technologií. Klasické, a ještě stále hojně používané dřevo ovšem v mnoha případech nahrazuje polymer či speciální voděodolná lamino překližka. Samotný materiál není jen věcí estetiky. Například v případě loveckých pušek se můžeme setkat s velkou tradicí použití různých druhů dřeva a jeho zdobení v návaznosti na prestiž majitele, tradice a historického odkazu tohoto odvětví.

Špatně vybraný materiál ale může mít dalekosáhlý dopad. Samozřejmě roli hraje i osobní preference a vkus. Vždy je důležité brát ohled na to, jakým způsobem a za jakých podmínek bude zbraň používána. Mějte proto na paměti nejen vzhled, ale i praktickou stránku. Pažbu můžeme nazývat prodlouženou rukou střelce, její správný výběr tedy hraje skutečně velkou roli. Kvalitní materiál společně se správnou ergonomií a konstrukcí napomáhají bezpečné a kontrolované manipulaci se zbraní. Polymer dosahuje oproti dřevu obecně lepších kvalit, mluvíme-li o odolnosti, váze či ceně. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a odolá lépe vodě a případným oděrkám.

Seznamte se s ATI

Americký výrobce prvotřídních doplňků pro bezpočet střelných zbraní. Firma s velkou tradicí a historií dbá na špičkovou kvalitu, snadnou instalaci svých výrobků a jejich kombinovatelnost. Veškerá produkce probíhá přímo v USA. Příslušenství od ATI je ručeno pro AR15, AK47, SKS, Mosin Nagant, Mauser, Saiga, Enfield, Ruger a mnoho dalších.

Tito nadšenci do zbraní kombinují nejnovější technologieinovativním designem a prémiovými materiály. Tím dávají vzniknout produktům velmi vysoké kvality. Pro výrobu svých doplňků ke zbraním používají speciální vyztužený polymer DuPont®, který efektivně tlumí zpětný ráz zbraně a snižuje riziko strhávání zbraně. Speciálně navržená guma u pažeb a gripů Scorpion pohlcuje výraznou část zpětného rázu. Ergonomický design a používaná textura Sure-Grip zvyšuje komfort úchopu. Jejich produkty odolají nejen poškrábání a vodě, ale také chemikáliím a extrémním teplotám.

Pažby, raily, gripy, předpažbí

Společnost neustává ve své touze dodávat top kvalitu a tím pomáhat střelcům zvyšovat komfort a zážitek při používání jejich zbraní. Ať už sháníte novou pažbu, grip, raily, předpažbí či jiné doplňky pro vaši zbraň s ATi nešlápnete vedle. Nabízí to nejlepší na trhu.

Set příslušenství elite ak-47 - produkt -článek      Čistící sada gun boss ar15