Střelnice v Moravskoslezském kraji

Střelnice Ostrava – Stará Bělá

Venkovní střelnice Stará Bělá se nachází v blízkosti obce Ostrava – Stará Bělá. Jedná se o sportovní střelecký areál pro širokou veřejnost i sportovní kluby pro procvičení střelby či pořádání různých společenských akcí.

V areálu naleznete tři kulová střeliště, a to 100m, 50m a 33m, broková střeliště lovecké kolo-skeet, univerzální trap a americký trap a nedávno vybudovaný parcour.

Možnost pronájmu vybaveného zázemí pro pořádání soukromých či firemních akcí - k dispozici je velký sál o kapacitě 50 osob, malý sál s kapacitou 30 osob a venkovní posezení pro 70 osob.

Na střelnici vás také připraví na úspěšné složení zkoušek odborné způsobilosti pro získání zbrojního průkazu, jedná se o zkušební střelnici, takže zkoušky můžete ve vypsaných termínech absolvovat zde.

Kontaktní informace a adresa střelnice:

Plzeňská 957/400
724 00 Ostrava – Stará Bělá
Tel: +420 725 805 505
info@strelnice-starabela.cz
www.strelnice-starabela.cz

Stará Bělá

 

Střelnice CORRADO

Krytá vnitřní střelnice pro střelbu z krátkých i dlouhých zbraní na vzdálenost 25 metrů. Tři střeliště na 25m s automatickými pojezdy pro krátké kulové zbraně. Dvě střeliště na 25m pro dlouhé zbraně ráže 9mm a jedno střeliště na 25m s monitorem ovládanými prvky pro krátké kulové zbraně.

Střelnice nabízí kompletní servis jak pro majitele zbrojních průkazů, tak i pro ty, kteří si chtějí třeba jen vyzkoušet střelbu z různých zbraní anebo se připravit na složení zkoušek odborné způsobilosti.

Poskytuje i doplňkové služby jako je prodej zbraní, servis a úpravy zbraní, komisní prodej či úschova zbraní. Přímo v budově střelnice najdete i restauraci s čepovaným pivem a jídelním lístkem.

Kontaktní informace a adresa střelnice:

Cihelní 27
702 00 Ostrava
Tel.: +420 777 729 000 (střelnice)
corrado.spravcestrelnice@seznam.cz 
https://strelnicecorrado.cz/ 

 

Střelnice Patriot

Krytá vnitřní střelnice nabízí 4 samostatné dráhy (5, 10, 15 a 25m a libovolná vzdálenost) s kompletní automatikou terčového vybavení. K dispozici je nabídka několika druhů terčů včetně terčových zálepek, samozřejmostí možnost zapůjčení ochrany zraku a sluchu.

Střelnice zajišťuje teoretickou přípravu pro získání zbrojního průkazu, cvičné střelby a zkoušky k získání osvědčení o odborné způsobilosti k vydání zbrojního průkazu. Dále zajišťujeme: Speciální poradenské služby Pronájem střelnice uzavřeným skupinám zprostředkování soukromých a firemních akcí (mini soutěže, školení, prezentace)

Kontaktní informace a adresa střelnice:

Cihelní 81
702 00 Ostrava - Přívoz
Tel.: +420 603 100 153
strelnicepatriot@seznam.cz
https://www.strelnicepatriot.cz/

Patriot