Vnější polymerové pouzdro BGs AREX DELTA 2 s vyšším opaskovým držákem, pravé

Kód: 202899/202909
Značka: BGs
2 400 Kč 1 983,47 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

Vnější polymerové pouzdro BGs AREX DELTA 2 s vyšším opaskovým držákem pro praváka. Pouzdra mají univerzální vzor montážních otvorů, který se hodí pro většinu úchytů na opasku. Úchyt je navržen se 3 sekcemi pro odříznutí v každé smyčce pro nastavení šířky opasku od 40 do 58 mm.

Kompatibilní s modely: Delta Gen.2 M, Delta Gen.2 M OR, Delta Gen.2 X, Delta Gen.2 X OR, Delta Gen.2 L, Delta Gen.2 L OR

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Battle Gnome Solutions - řešení od střelců pro střelce

Všechny výrobky Battle Gnome Solutions pocházejí z malé rodinné firmy ve Slovinsku, která má bohatou tradici ve strojírenství a více než 25 let zkušeností s výrobou plastových výrobků a tepelným tvarováním. První pistolová pouzdra BGs vznikla již v roce 2014. Koncem roku 2017 firma začala experimentovat s CNC obráběnými formami a 23. března 2018, koníček přerostl v podnikání a konečně se zrodila značka Battle Gnome Solutions.

Kydexová pouzdra BGs 

Kydexová pouzdra Battle Gnome Solutions vznikla z osobní potřeby hlavního představitele společnosti. BGs nabízí tři hlavní typy provedení pouzder, které pokryjí potřeby většiny střelců: od sportovní střelby, přes služební použití až po skryté nošení. Kydexová pouzdra se vyrábějí v mnoha variantách, které pokrývají velké množství pistolových platforem a značek. Pouzdra jsou modulární a budou fungovat v různých konfiguracích. Jednotlivé typy pouzder jsou pojmenovány po trpaslících: Malin (vnější pouzdra), Kane (služební pouzdra) a Renny (vnitřní pouzdra). Co by to bylo za Slovinského výrobce pistolových pouzder, aby nedělal pouzdra pro Slovinské pistole, v nabídce nechybí ani kvalitní kydexová pouzdra pro pistole AREX.