Pistolová svítilna Streamlight TLR-6 s červeným laserem pro Glock 42/43

Kód: SML69286
Značka: Streamlight
5 350 Kč 4 421,49 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Streamlight TLR-6 patří mezi nejmenší a nejkompaktnější podvěsné svítilny na pistoli na trhu. Poskytuje světelný tok 100 lumenů a dosvit se pohybuje na hranici 89 m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Streamlight TLR-6 patří mezi nejmenší a nejkompaktnější podvěsné svítilny na pistoli na trhu. Americký výrobce Streamlight si dal na zpracování skutečně záležet. Svítilna má přesně tvarované tělo tak, aby dokonale pasovalo na vaši pistoli.

Dioda C4 LED poskytuje světelný tok 100 lumenů. Dosvit se pohybuje na hranici 89 m. Díky červenému laseru rychle zamíříte na cíl. Svítilnu napájí dvě CR1/3N baterie (součástí balení), které lze snadno vyměnit bez nutnosti celou svítilnu ze zbraně demontovat. Svítilna je voděodolná dle normy IPX4 a nárazuvzdorná do 1 m. Vydrží svítit 1 hodinu a 11 hodin svítit laserem. Má 3 módy: pouze laser / pouze LED / laser+LED.

Obsah balení

- 2x CR1/3N baterie
- Svítilna

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítilny na zbraně
Laser: S laserem
Intenzita světla: do 500 lm
Maximální dosah paprsku: do 100 m
Určeno pro: Pistole
Baterie: 2x CR1/3N
Výdrž baterie: 1 hod LED / 11 hod laser
LED dioda: C4 LED
Počet módů: 3 - pouze laser / pouze LED / laser + LED
Váha: 32 g
Délka: 58,8 mm

Instalace svítilny na zbraň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie značky Streamlight

Před více než 45 lety se NASA zajímala o vývoj slunečního simulátoru pro vesmírný program, který by simuloval sluneční světlo. Skupina inženýrů navrhla výrobek, který generoval světlo o výkonu 25 milionů svíček. Technologie vyvinutá během tohoto výzkumu byla následně použita k návrhu a vývoji ruční svítilny, která produkovala jeden milion candela. Tato svítilna rychle získala uplatnění v ozbrojených složkách. Po dokončení projektu NASA a zdokonalení miniaturizované konstrukce o výkonu jednoho milionu candela přesunul soukromý investor z oblasti Filadelfie společnost do města King of Prussia v Pensylvánii a v roce 1973 založil společnost, která je dnes známá jako Streamlight, Inc.

Svítilny Streamlight

Společnost Streamlight, která je držitelem certifikátu ISO 9001:2015, dnes navrhuje, vyrábí a prodává vysoce výkonné osvětlení, svítilny na zbraně a laserové zaměřovače pro profesionální policejní, vojenské, hasičské, průmyslové, automobilové a venkovní aplikace. Společnost má více než 150 amerických patentů a více než 100 amerických a zahraničních ochranných známek, je průkopníkem ve vývoji dobíjecích svítilena pomohla k revoluci v oblasti LED osvětlení.