ZRO Delta

Webová stránka značky: ZRO Delta

Společnost ZRODelta začala v roce 1960 výrobou dílů pro závodní motocykly. Nyní nastartuje své motory, aby vám přinesla jedny z nejlepších dílů pro zbraně a střelecké příslušenství na trhu.

Název společnosti "ZRODelta" byl původně odvozen od její první rychloupínací montáže zaměřovače, která poskytovala spolehlivé uchycení optiky bez změny nástřelu při jejím opakovaném sundání a nasazení. ZRO znamená "nula" a Delta znamená "posun, změna nebo rozdíl" nebo zkráceně "žádný rozdíl". Střelec může sejmout optiku a montáž ze zbraně, později ji vyměnit a nemusí se obávat změny nástřelu. Tak vznikl název společnosti: ZRODelta.

Společnost ZRODelta se rozšířila své portfolio daleko za montáže, navrhuje a vyrábí špičkové zbraně, díly a příslušenství, které definují inovace a sledují nejnovější trendy. Nabízí nejmodulárnější platformu pro ruční palné zbraně, která je dnes k dispozici. Její poloautomatické pušky se vyznačují vynikající přesností 1/2 MOA. ZRODelta je známá také prvotřídní výrobou OEM dílů.

Tyto schopnosti v kombinaci s partnerstvím s přední značkou přesné optiky US Optics® umožnily společnosti ZRODelta rychle se stát předním světovým tvůrcem dynamických zbraňových systémů.

2 položek celkem
montaz uar cantilever
4 900 Kč

Jednodílná předsazená montáž puškohledu na weaver lištu s 30mm kroužky. Vhodná nejen pro pušky AR15.

Z0298400
Range Ready AR
Akce
51 990 Kč –23 %
39 990 Kč

Nasadit optiku a hurá na sřelnici, takhle jednoduché to s puškou RANGE READY je. Univerzální komora .223 Wylde, 14,58" hlaveň, oboustranné...

ZRODRS14

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem