Samonabíjecí puška ZRODelta RANGE READY LVOA AR15 .223 Wylde

Kód: ZRODRS14
Akce
Značka: ZRO Delta
51 990 Kč –23 %
Range Ready AR
51 990 Kč –23 % 39 990 Kč 33 049,59 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Nasadit optiku a hurá na sřelnici, takhle jednoduché to s puškou RANGE READY je. Univerzální komora .223 Wylde, 14,58" hlaveň, oboustranné ovládací prvky, unikátní LVOA předpažbí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RANGE READY amerického výrobce ZRODelta nabízí kompletní set up plně vybavené a odladěné pušky AR-15.

  1. Za studena kovaná hlaveň délky 14,58" se stoupáním hlavně 1:8 a nitridovaným vývrtem pro maximální přesnost a životnost. Komora .223 Wylde umožňuje využití náboje ráže .223 REM i 5,56x45.
  2. Úsťová brzda TOP HAT umožňuje nasazení lineárního kompenzátoru BLAST SHIELD, který odvádí ráz, hluk a tlumí výšleh plamene směrem od střelce.
  3. Ikonické LVOA předpažbí s délkou 16" a výřezy pro úsťové zařízení nabízí MLOK rozhraní a souvislý horní Picatinny rail.
  4. Patentované uchycení předpažbí LVOA na matici hlavně a horní rám pro maximální pevnost konstrukce.
  5. Plně oboustranné ovládací prvky zbraně - oboustranná natahovací páka, vypouštění zásobníku, záchyt závěru i pojistka
  6. Vylepšená sestava závěru (BCG) s nitridovaným povrchem vysoce převyšuje vojenské standardy. Patentovaný BCG s prodlouženou drážkou řídícího čepu zajišťuje lepší uzamčení závorníku a upravený port odběru plynu snižuje zpětný ráz.
  7. Teleskopická pažba BATTLELINK od společnosti Mission First Tactical s minimalistickým designem, šesti polohami délky a QD očkem pro upnutí popruhu.

 

Součást balení: puška Range Ready, zásobník Lancer, přepravní taška na zip (optika není součástí sady).

ZRO Delta Range Ready

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost ZRODelta začala v roce 1960 výrobou dílů pro závodní motocykly. Nyní nastartuje své motory, aby vám přinesla jedny z nejlepších dílů pro zbraně a střelecké příslušenství na trhu.

Název společnosti "ZRODelta" byl původně odvozen od její první rychloupínací montáže zaměřovače, která poskytovala spolehlivé uchycení optiky bez změny nástřelu při jejím opakovaném sundání a nasazení. ZRO znamená "nula" a Delta znamená "posun, změna nebo rozdíl" nebo zkráceně "žádný rozdíl". Střelec může sejmout optiku a montáž ze zbraně, později ji vyměnit a nemusí se obávat změny nástřelu. Tak vznikl název společnosti: ZRODelta.

Společnost ZRODelta se rozšířila své portfolio daleko za montáže, navrhuje a vyrábí špičkové zbraně, díly a příslušenství, které definují inovace a sledují nejnovější trendy. Nabízí nejmodulárnější platformu pro ruční palné zbraně, která je dnes k dispozici. Její poloautomatické pušky se vyznačují vynikající přesností 1/2 MOA. ZRODelta je známá také prvotřídní výrobou OEM dílů.

Tyto schopnosti v kombinaci s partnerstvím s přední značkou přesné optiky US Optics® umožnily společnosti ZRODelta rychle se stát předním světovým tvůrcem dynamických zbraňových systémů.