Samonabíjecí puška UAR 16", .223 Wylde

Kód: UAR-F
25 990 Kč 21 479,34 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2023
Možnosti doručení

UAR je cenově dostupná puška typu AR15 v ráži .223 Wylde s 16" hlavní amerického výrobce Unbranded AR. Ideální varianta pušky pro začátečníky ke vstupu do střeleckého světa, jejíž kvality ocení i zkušení střelci.

Neplaťte za značku, plaťte za kvalitu!

Detailní informace

Výhody eshopu

Detailní popis produktu

Puška UAR nabízí kvalitní nitridovanou hlaveň délky 16" se stoupáním 1:8, Goverment profilem a je zakončená závitem 1/2x28 s Flashiderem A2 (výkovek). Zbraň je opatřena komorou .223 Wylde - lze tak použít střelivo jak ráže .223 REM, tak i 5,56x45.

Volně plovoucí (Free Float) MLOK předpažbí s přerušeným horním railem je dodatečně zajištěno výstupky přes horní rám proti nežádoucímu pohybu.

Kovaný horní a spodní rám je vyroben hliníkové slitiny 7075-T6 v souladu s vojenskými standardy Mil-Spec. Spodní rám navíc nabízí oboustranný záchyt závěru.

Leštěný nitridovaný závěr (BCG) Mil-Spec M16 5,56.

Nízkoprofilová teleskopická pažba včetně QD očka pro přidání popruhu, pistolová rukojeť je Mission First Tactical V2.

K pušce je dodáván zásobník Magpul PMAG zdarma, platí pouze pro koncové zákazníky.

UnbrandedAR je americká zbrojní a strojírenská společnost vyrábějící díly a komponenty pušek AR15 pro jiné značky a výrobce v USA. Tím, že samotná puška nenese název konkrétní značky s marketingem vyhnanou vysokou cenou, můžeme ji ve stejně vysoké kvalitě nabízet za daleko nižší ceny pro koncového zákazníka přímo od prvotního výrobce.

UAR AR-15

Unbranded AR Recenze

Unbranded AR v Tacticoolně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Neplaťte za značku, plaťte za kvalitu!

Neznačkové AR nutně neznamená nekvalitní AR. Unbranded AR je americký OEM výrobce (OEM je obchodní termín, který označuje výrobce zařízení, jehož výrobek je prodáván a propagován jinou obchodní značkou), který dodává díly na AR-15 právě těm firmám, jejichž jméno zní mnohem zvučněji a výsledná cena pušky vypadá o to tučněji. To, že na pozadí stojí "bezejmenný výrobce" už zákazník často neřeší, hlavně že má značkovou zbraň. Nabízí se otázka: Proč platit za značku, když můžu mít stejně dobrou pušku, jen s jiným ražením, za mnohem menší cenu?