Samonabíjecí puška Taurus T4, ráže .223 Rem 11,5" černá

Kód: Z0202032
Značka: Taurus
27 900 Kč 23 057,85 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Samonabíjecí puška typu AR15 Taurus T4

Hlaveň: 11,5" nitridovaný vývrt

Stoupání 1:7"

Ráže: .223 REM

Předpažbí: FreeFloat s M-LOK

Pažba: Teleskopická (6 poloh)

MilSpec 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Taurus byla založena roku 1939 a v současnosti platí za jednu z největších, nejrychleji rostoucích firem na trhu. Na Shot Show 2017 představila vlastní pušky AR15 s označením Taurus T4SA, předloha vychází z vojenské vatianty pušky T4 (klon původní americké M4 5,56x45 mm), kterou používají ozbrojené složky Brazílie, Ománu, Filipín nebo Senegalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Taurus je největší výrobce krátkých zbraní na světě

Taurus je zbrojovka s 82letou historií a dobrou pověstí. Slovo Taurus znamená v latině býk. Býk od pradávna představuje sílu a ráznost. Taurus je tímto konceptem inspirován. Díky tomu se Taurus stal největším prodejcem krátkých zbraní na světě, co se objemu týče.

Společnost sídlí v São Leopoldo v Rio Grande do Sul a má dvě výrobní jednotky: jednu v Bainbridge v Georgii (USA) a druhou ve státě Harijána v Indii. Taurus má kompletní portfolio výrobků, které se skládá z revolverů, pistolí, samopalů, pušek, karabin, kulovnic i brokovnic. Zbraně Taurus naleznete na civilnímu, vojenskému a policejnímu trhu v Brazílii a ve více než 100 zemích.

Zbraně Taurus jsou skvělou volbou pro střelce, kteří hledají dobrý poměr mezi cenou a kvalitou. Nenechte se zmýlit, že se jedná pouze o levnou alternativu známějších značek. Řada modelů je podobná pistolím Beretta, revolverům Smith & Wesson, apod, kterým dnes může směle konkurovat. Velké oblibě především mezi začínajícími střelci se těší cenově dostupná varianta postavená na platformě AR-15 v podobě Taurus T4.