Armytek - recenze

Ať už vášnivě rybaříte, holdujete kempování či lezení po horách, neměla by vám po ruce chybět svítilna. Může se ostatně hodit i jako pohotovostní domácí světlo například při výpadku proudu. Zkrátka najde bezpočet využití v každé domácnosti i při jakékoliv aktivitě mimo pohodlí domova. Představme si jednotlivé druhy svítilen, nabíjecí svítilny a jejich vlastnosti a vychytávky.

Nabíjecí svítilny Armytek

Svítilna jako užitečný pomocník

Jak už jsme zmínili v úvodu, svítilna se dá využít v podstatě kdekoliv. Při veškerých outdoorových aktivitách či sportech. Službu vám udělá nejen doma při jakékoliv neočekávané události, ale tak stejně se může hodit na chalupě či v práci. Existuje bezpočet povolání, při kterých se bez ní neobejdeme. Patří zde například složky integrovaného záchranného systému. Na základě našich potřeb můžeme vybírat z ručních svítilen a čelovek, případně multifunkčních svítilen, které lze často používat pohodlně oběma způsoby.

Vývoj svítilen

Pokrok a vylepšování dostupných technologií se samozřejmě nevyhýbá ani kategorii svítilen. Halogenové svítilny pozvolna ustupují LED diodovým. Těla se zmenšují a odlehčují, přičemž dosvit se zvyšuje a světelný tok vylepšuje. Pozadu nezůstávají ani další aspekty. Vstříc moderní době uhánějí i možnosti zdroje a baterie. Doba konstantního kupování nekonečných zásob tužkových či jiných baterií již dávno pominula. Svítilny s nabíjecím akumulátorem jsou na trhu běžně dostupné.

Svitilna Armytek Wizard Pro

Nabíjecí svítilny ARMYTEK

Nepopiratelná výhoda opakovaného nabíjejí nám bezesporu ulehčuje život. Kanadská firma ARMYTEK kromě ručních svítilen vyrábí nabíjecí svítilny splňující velmi vysoké nároky a požadavky na výkon. Svým výrobkům a jejich kvalitě věří natolik, že poskytují záruku 10 let. Nabízí nejen dobíjecí ruční svítilny, ale také víceúčelové, které kombinují čelovku a klasickou ruční svítilnu.

Silné a robustní tělo svítilen vydrží náročné podmínky v drsném terénu i tvrdé zacházení. Všechny výrobky nesou certifikaci IP68, která garantuje voděodolnost do hloubky 10 m a také odolnost vůči pádu z 10 m. Přes veškeré uvedené vlastnosti se vždy jedná o poměrně malé zařízení, které nezabere příliš místa, lehce padne do ruky a váží několik málo desítek gramů. Díky svým rozměrovým dispozicím se svítilny snadno ovládají i jednou rukou, případně také v rukavici.

Nabíjecí Svítilna Armytek Wizard

Multifukční svítilny jsou vybaveny i nástavcem pro upevnění na čelo, sundavacím klipem pro zachycení svítilny kdekoliv na oděv a také lze bez problémů upevnit na kolo. Magnet na konci svítilny slouží pro uchycení na jakýkoliv magnetický kov, což se může hodit při opravách a pracích v domácnosti, ale například i na cestách při výměně kola za tmy. Magnet také slouží pro nabíjení. Svítilna disponuje magnetickou USB nabíječkou, díky které lze nabíjet nejen doma, ale také na cestách v autě. Mezi příjemné benefity svítilen patří také možnost zvolit si mezi bílým a teplým světlem.