Nůž Cold Steel Urban Edge 50/50

Kód: 43XLS
Značka: Cold Steel
900 Kč 743,80 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

Urban Edge od firmy COLD STEEL je tlačná dýka s oboustranným ostřím, které je z jedné strany hladké a z druhé strany zubaté. Urban Edge je dýka na EDC a každodenní přežití v městské džungli. Je výborný pro skryté nošení nebo zavěšení na krk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůž Cold Steel Urban Edge 50/50

Urban Edge je malá a lehká tlačná dýka (pěstní nůž). Vyrábí se ve třech provedeních čepele. Čepel je broušená z obou stran a to buď obě strany hladké, obě strany zubaté, nebo půl na půl.

Je určen na každodenní nošení a tak aby Vám co nejméně překážel. Byl vyvinut jako nůž na sebeobranu. Nožík je velmi ostrý a lze s ním řezat nejrůznější materiály lan, drátů, gumových těsnění, atd. Vzhledem k jednostranně nabroušenému ostří dokážete, i při malé velikosti nože, vyvinout palcem na hřbet čepele dostatečný tlak při řezání. V krajní nouzi jej použijete také jako nůž na sebeobranu.

Čepel nože je vyrobena z japonské oceli AUS 8A. Tato nerezová ocel má velmi dobré pevnostní vlastnosti a je vedena především jako materiál na řezné nástroje. Ocel byla následně tepelně zpracována pro dokonalou rovnováhu mezi držením ostří a snadným opětovným broušením. Rukojeť nože z materiálu Kraton (Long Kray-Ex™) maximalizuje jeho potenciál. Rukojeť je perfektně tvarovaná a nabízí neklouzavý povrch. Příslušenstvím nože je pouzdro Secure-Ex pro ochranu Vás i ostří.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: Japanese AUS 8A Stainless
Délka čepele: 63,5 mm
Tloušťka čepele: 3 mm
Celková délka: 101 mm
Délka rukojeti: 38,1 mm
Materiál rukojeti: Long Kray-Ex™
Materiál pouzdra: Secure-Ex® Neck Sheath
Barva: Černá/Stříbrná
Hmotnost: 53,86 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: