Pistole CZ Shadow 2 Nickel, 9 mm Luger

Kód: 0424-0741-EJMSASX
Značka: CZUB
34 989 Kč 28 916,53 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Základní provedení momentálně nejdokonalejší celoocelové velkokapacitní SA/DA pistole pro moderní dynamické sportovní disciplíny. Model, kterým se vítězí na nejprestižnějších soutěžích ve střelbě podle pravidel IPSC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pistole CZ Shadow 2 je pokračovatelkou dnes již legendární CZ 75 SP-01 Shadow. Česká zbrojovka při vývoji úzce spolupracovala s elitními IPSC střelci, aby zajistila co největší přesnost a rychlost střelby. Díky nejmodernější technologii a poznatkům získaným od špičkových sportovců pistole CZ Shadow 2 posouvá hranice v IPSC.

Modernizací prošly veškeré hlavní části zbraně. Přepracování závěru a rámu, ve spojitosti s prodloužením hlavně, umožňuje rychleji a dynamičtěji opakovat jednotlivé výstřely. Tvar rámu pomáhá k pohodlnějšímu, vyššímu úchopu směrem k ose hlavně a nový checkering zajišťuje naprosto spolehlivý kontakt se zbraní za všech okolností. Nárůst hmotnosti na přední části rámu a závěru vede ke kompenzaci a mírnému průběhu zpětného rázu. Inovovaný spoušťový mechanismus má hladší chod, nižší odpor a zkrácený reset spouště. Vypouštění zásobníku je stavitelné ve třech polohách, přebíjení je tak jistější a rychlejší i při pohybu střelce.

Hlaveň byla prodloužena na celkových 125 mm, takže se prodloužila i délka záměrné. Pistole dostala nová výškově stavitelná mířidla, která přispívají k lepší přesnosti.

Ke zvýšení odolnosti dostala Shadow 2 povrchovou úpravu Arcor. Ta je inspirována služebními modely a zaručuje vysokou odolnost proti korozi, povětrnostním vlivům a mechanickému poškození.

Výhodou pistole CZ Shadow 2 je snadná customizace a široká škála dostupného příslušenství.

Objednat a vyzvednout si u nás můžete také zbraně z CZ konfigurátoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole
Ráže: 9 mm luger (9x19)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CZUB – Česká zbrojovka Uherský Brod

Česká zbrojovka je jeden z největších světových producentů palných zbraní a hlavní provozní závod holdingu COLT CZ v Evropě se sídlem v Uherském Brodě. Vyrábí zbraně pro civilní trh i ozbrojené složky, přičemž exportuje do více než 90 zemí. Aktuálně zaměstnává více než 1 500 pracovníků. CZUB vznikla v roce 1936 ze snahy ochránit strategický zbrojní průmysl před spáry nacistického Německa, kdy toto břemeno padlo na zbrojovku Strakonice. ČZUB zahájila výrobu v únoru 1937. Brány podniku od té doby opustila celá řada legendárních zbraní. Zmiňme například vz.58 nebo pistoli CZ 75. Nabízíme také moderní následovníky v podobě BREN 2, Scorpion EVO 3 či CZ P-10. Nesmíme zapomenout ani na lovecké pušky CZ 600.

Objednat a vyzvednout si u nás můžete také zbraně z CZ konfigurátoru.