CZ konfigurátor

Sestavte si zbraň v konfigurátoru České zbrojovky a vyzvedněte si ji u nás

 

Konfigurátor CZ

Česká zbrojovka spustila konfigurátor, ve kterém si snadno sestavíte zbraň podle svých představ. Vylepšit lze nejen vzhled, ale i funkci zbraně. Propracované uživatelské prostředí konfigurátoru nabízí přes 20 miliónů různých kombinací, díky kterým si hravě vytvoříte zcela unikátní zbraň.

 

Zbraně v konfigurátoru

Zatím lze upravit celkem 6 modelů, 3 pistole a 3 dlouhé zbraně. Upravit na míru si tak můžete oblíbenou služební pistoli CZ P-10 i sportovní modely CZ Shadow 2 a TS2. Dlouhým zbraním dominuje nově přidaná samonabíjecí puška CZ Bren 2 MS. Rekreační i sportovní střelci jistě ocení možnost poskládat si malorážku CZ 457 přesně podle svých preferencí. V neposlední řadě nesmí v konfigurátoru chybět moderní samopal CZ Scorpion EVO 3 S1.

 

 

Jak postupovat při objednávce z CZ konfigurátoru

1. Sestavte si zbraň v CZ konfigurátoru.

2. Uložte konfiguraci a vyplňte Vaši e-mailovou adresu. Následně Vám přijde email s odkazem. Pokud email nedorazí během několika minut, zkontrolujte složku spam.

3. Zašlete nám e-mail s odkazem na zvolenou konfiguraci na adresu obchod@defendia.cz a připište Vaše jméno, příjmení a telefonní číslo.

4. Vystavíme Vám zálohovou fakturu na 50% z ceny vybrané konfigurace.

5. Po obdržení zálohy zbraň objednáme ve výrobě. Složená záloha na zbraň je nevratná z důvodu, že se jedná o výrobu zboží na zakázku. 

6. Jakmile bude zakázka hotova, budeme Vás kontaktovat. Standardní dodací lhůta je 3-4 týdny.

7. Zbytek ceny uhradíte při převzetí zbraně. Vyzvednout si ji můžete na naší prodejně v Ostravě. Sjednat lze i individuální závoz až k Vám domů.