CZ SCORPION EVO 3 S1, hlaveň 8", ráže 9 mm Luger

Kód: 3664-0702-ABFAXDX
Značka: CZUB
25 990 Kč 21 479,34 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Samonabíjecí pistole CZ SCORPION EVO 3 S1 ráže 9 mm Luger s 8" hlavní je konstrukčně jednoduchá, spolehlivá, lehká a snadno ovladatelná zbraň z produkce České zbrojovky. Horní rám nabízí z montážní Picatinny raily z horní spodní i boční strany předpažbí pro snadné osazení příslušenstvím. Vypouštění zásobníku je v lučíku, pojistka oboustranná, teleskopická sklopná pažba má i očko pro přidání QD popruhu.

Zbraň je dodávána bez zásobníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konstrukčně originální zbraně řady CZ SCORPION EVO 3 S1 přinášejí svým uživatelům mnoho výhod a bonusů. Za všechny zmiňme nízkou hmotnost, skvělou ergonomii, vysokou přesnost, pohodlné ovládání, bezkonkurečně jednoduchou demontáž, extrémní spolehlivost a mimořádně rychlé přebíjení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Střelné zbraně
Ráže: 9 mm luger (9x19)
Délka hlavně v palcích: 8" (196 mm)
Váha bez zásobníku: 2,55 kg
Závit hlavně: M18x1
Celková délka s vyklopenou pažbou: 615 - 665 mm
Odpor spouště: 48 N (±10 N)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CZUB – Česká zbrojovka Uherský Brod

Česká zbrojovka je jeden z největších světových producentů palných zbraní a hlavní provozní závod holdingu COLT CZ v Evropě se sídlem v Uherském Brodě. Vyrábí zbraně pro civilní trh i ozbrojené složky, přičemž exportuje do více než 90 zemí. Aktuálně zaměstnává více než 1 500 pracovníků. CZUB vznikla v roce 1936 ze snahy ochránit strategický zbrojní průmysl před spáry nacistického Německa, kdy toto břemeno padlo na zbrojovku Strakonice. ČZUB zahájila výrobu v únoru 1937. Brány podniku od té doby opustila celá řada legendárních zbraní. Zmiňme například vz.58 nebo pistoli CZ 75. Nabízíme také moderní následovníky v podobě BREN 2, Scorpion EVO 3 či CZ P-10. Nesmíme zapomenout ani na lovecké pušky CZ 600.

Objednat a vyzvednout si u nás můžete také zbraně z CZ konfigurátoru.

Společnost Defendia Land s.r.o. je GOLD partnerem České zbrojovky.