Malorážka CZ 457 LUX .22 lr

Kód: 5084-8082-BADMAAX
Značka: CZUB
17 990 Kč 14 867,77 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Malorážka CZ 457 LUX vyniká vzhledem klasické lovecké kulovnice. Má krásnou lakovanou pažbu z tureckého ořechu opatřenou beddingem pro zachování dlouhodobé přesnosti. Modelová řada 457 má celou řadu inovací, které zaručují vynikající přesnost, pohodlné ovládání a spolehlivou funkci zbraně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malorážka CZ 457 LUX vyniká vzhledem klasické lovecké kulovnice. Má krásnou lakovanou pažbu z tureckého ořechu, která je pro maximální komfort střelce vybavena lícnicí a zdrsněnými plochami v oblasti úchopu. Pro zachování dlouhodobé přesnosti je pažba vybavena beddingem.

Modelová řada 457 pokračuje v úspěšné tradici malorážek CZ a nabízí celou řadu nových vylepšení. Příjemnou změnou oproti předchozím řadám je zkrácený chod rotace závěru na 60°. Přebíjení je díky tomu mnohem rychlejší a plynulejší. Krátkou rotaci závěru oceníte zejména s namontovanou optikou. Optiku lze připevnit na 11mm rybinu.

Vylepšený je také spoušťový mechanismus. Z výroby je odpor spouště nastaven na 12 N, ale lze jej jednoduše nastavit v rozsahu 8-15 N. Upravit lze rovněž délku chodu v rozmezí 0,5-5 mm.

Odtučňovací kůrou prošel úderník, který je dokonce o 62% lehčí, než u předchozí řady. To má za následek snížení vibrací, což se samozřejmě pozitivně projeví na přesnosti zbraně. Úderník je nyní odolnější a snese i suchý nácvik. Velkým plusem je nová tichá pojistka umožňující střelci intuitivní ovládání ve směru střelby. Vytažení závěru z lůžka se provádí stisknutím ovladače, již není nutné promáčknout spoušť.

Malorážka CZ 457 má vylepšený modulární systém a nabízí jednoduchou výměnu hlavně a změnu ráže prostřednictvím minisetů. Ty jsou navíc kompatibilní s předchozí modelovou řadou CZ 455.

CZ 457 LUX má tenkostěnnou hlaveň o délce 630 mm, zakončenou na ústí závitem 1/2x20. Montáž tlumiče je hračka. U této varianty jsou na hlavni umístěna pevná mířidla. Ke zbrani je dodáván plastový zásobník na 5 nábojů .22 lr.

Objednat a vyzvednout si u nás můžete také zbraně z CZ konfigurátoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlouhé malorážky
Ráže: .22 lr
Váha: 2900 g
Celková délka: 1088 mm
Délka hlavně: 24" / 630 mm
Profil hlavně: Lehká
Kapacita zásobníku: 5 ran
Lícnice: Ano
Pažba: Ořechová
Závit hlavně: 1/2x20

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CZUB – Česká zbrojovka Uherský Brod

Česká zbrojovka je jeden z největších světových producentů palných zbraní a hlavní provozní závod holdingu COLT CZ v Evropě se sídlem v Uherském Brodě. Vyrábí zbraně pro civilní trh i ozbrojené složky, přičemž exportuje do více než 90 zemí. Aktuálně zaměstnává více než 1 500 pracovníků. CZUB vznikla v roce 1936 ze snahy ochránit strategický zbrojní průmysl před spáry nacistického Německa, kdy toto břemeno padlo na zbrojovku Strakonice. ČZUB zahájila výrobu v únoru 1937. Brány podniku od té doby opustila celá řada legendárních zbraní. Zmiňme například vz.58 nebo pistoli CZ 75. Nabízíme také moderní následovníky v podobě BREN 2, Scorpion EVO 3 či CZ P-10. Nesmíme zapomenout ani na lovecké pušky CZ 600.

Objednat a vyzvednout si u nás můžete také zbraně z CZ konfigurátoru.