Destička kolimátoru Holosun 509T pro Arex Delta

Kód: 503669
749 Kč 619,01 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2024
Možnosti doručení

Montážní destička na kolimátor Holosun 509T pro pistole Arex Delta OR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovová montážní destička na kolimátor Holosun 509T pro pistole Arex Delta OR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přední světový výrobce zbraní, munice a cvičného střeliva

Společnost AREX zahájila výrobu již před 25 lety ve strojním průmyslu, kde si zaslouženě vydobyla své místo na trhu. Kvalitu a přesnost přenesla do zbrojního odvětví.  Dnes AREX vyrábí nejen pistole na špičkové úrovni, ale také patří mezi přední světové výrobce zbraňových komponentů, cvičného střeliva a střeliva pro soupeřský systém výcviku, nábojových pásů apod. Zajímavostí je, že slovinskou zbrojovku vlastní Česká investiční skupina RSBC.

Životnost pistolí AREX přesahuje 30 000 výstřelů

Pistole AREX v ráži 9 mm Luger jsou velice oblíbené po celém světě zejména u ozbrojených státních složek. S životností přesahující 30 000 ran vyhovují přísným vojenským normám. Bez jediného zaváhání prošly náročnými testy v extrémních teplotách, prašném a vlhkém prostředí i pádovými zkouškami. AREXy svou spolehlivostí konkurují i notoricky známému Glocku.

Nekupujte zajíce v pytli! Vyzkoušejte si AREX na vlastní kůži

V našem AREX Dealer lokátoru jsou vyznačeni prodejci značky AREX, certifikovaní zbrojíři a střelnice. Sledujte také termíny předváděcích akcí DEFENDIA RANGE, které pořádáme po celé ČR a kde si můžete zdarma vyzkoušet nejen AREX, ale i Unbranded AR, ZRODelta a další zbraně z naší nabídky.

Video z návštěvy zbrojovky Arex Defense ve Slovinsku.