Samonabíjecí puška Aero Precision M4E1 PRO .223 REM, hlaveň 14,5"

Kód: AP-APXR001036
Tip
45 499 Kč 37 602,48 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Samonabíjecí puška AR-15 Aero Precision M4E1 PRO v ráži .223 REM s délkou hlavně 14,5", rozšířeným náběhem zásobníkové šachty, nastavitelným gasblockem a nitridovaným závěrem PRO SERIES BCG.

Zbraň kat. B

Detailní informace

Detailní popis produktu

Puška AR15 od oblíbeného amerického výrobce AERO Precision M4E1 PRO v ráži .223 REM/5,56 NATO s hlavní o délce 14,5" se stoupáním 1:7 (ideální pro těžší střely). Volné (Free Float) předpažbí AERO Atlas R-ONE je se souvislým horním Picatinny railem, MLOK rozhraním a QD očkyZávorník je vyroben z nástrojové oceli S7 pro maximální spolehlivost a odolnost a celá sestava závěru PRO SERIES 5,56 BCG má nitridovaný povrch.

Horní i spodní rám pušky je vyroben z leteckého hliníku 7075-T6 s tvrdě eloxovaným povrchem. M4E1 PROplynový systém Mid-Length s nastavitelným gas blockem s 15 polohami. Lower má rozšířený náběh zásobníkové šachty (magwellu) pro jednodušší přebíjení. Dále je puška osazena oboustrannou natahovací pákou BREACH s rozšířenými hmatníky, pažbou Magpul CTR a pistolovou rukojetí Magpul SL.

Hlavní výhody

  • Hlaveň 14,5"
  • Předpažbí Atlas R-ONE
  • Sestava závěru PRO SERIES BCG
  • Stavitelný gas block
  • Natahovací páka BREACH

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně a příslušenství
Ráže: .223 REM/5,56 NATO
Délka hlavně: 14,5"
Stoupání hlavně: 1:7
Plynový systém: Mid-Lenght s nastavitelným gas blockem
Předpažbí: Atlas R-ONE s MLOK
Montážní rozhraní: Picatinny a M-LOK
Pažba: teleskopická Magpul CTR
Rukojeť: Magpul SL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pušky AR15 špičkové kvality

Značka Aero Precision má mezi sportovními střelci a profesionály skvělé renomé. Tato americká společnost sídlící ve státě Washington totiž již od devadesátých let produkuje vysoce kvalitní pušky AR-15 a celou řadu dalších dílů pro střelné zbraně. Portfolio značky je opravdu široké a na své si přijdou i skutečně nároční uživatelé.