Malorážka CZ 457 varmint MTR MATCH

Kód: 5084-8591-VKAMEAX
Značka: CZUB
21 490 Kč 17 760,33 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Vysoce přesný model se speciální pažbou z výběrového ořechového dřeva. Silnostěnná, za studena kovaná terčová hlaveň je v ráži 22 LR vybavena nábojovou komorou typu Match. Díky tomu a dalším vylepšením řady CZ 457 je na 50 metrů garantován nástřel pouhých 15 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malorážka CZ 457 MTR je stvořena pro přesnou střelbu. Má krásnou lakovanou pažbu z výběrového tureckého ořechu, která nabízí střelci vysoké pohodlí. Pro zachování dlouhodobé přesnosti je pažba vybavena beddingem. Varianta MTR má težkou terčovou hlaveň s nábojovou komorou MATCH. Výrobce garantuje rozptyl pouhých 15 mm na 50 m.

Modelová řada 457 pokračuje v úspěšné tradici malorážek CZ a nabízí celou řadu nových vylepšení. Příjemnou změnou oproti předchozím řadám je zkrácený chod rotace závěru na 60°. Přebíjení je díky tomu mnohem rychlejší a plynulejší. Krátkou rotaci závěru oceníte zejména s namontovanou optikou. Optiku lze připevnit na 11mm rybinu.

Vylepšený je také spoušťový mechanismus. Z výroby je odpor spouště nastaven na 12 N, ale lze jej jednoduše nastavit v rozsahu 8-15 N. Upravit lze rovněž délku chodu v rozmezí 0,5-5 mm.

Odtučňovací kůrou prošel úderník, který je dokonce o 62% lehčí, než u předchozí řady. To má za následek snížení vibrací, což se samozřejmě pozitivně projeví na přesnosti zbraně. Úderník je nyní odolnější a snese i suchý nácvik. Velkým plusem je nová tichá pojistka umožňující střelci intuitivní ovládání ve směru střelby. Vytažení závěru z lůžka se provádí stisknutím ovladače, již není nutné promáčknout spoušť.

Malorážka CZ 457 má vylepšený modulární systém a nabízí jednoduchou výměnu hlavně a změnu ráže prostřednictvím minisetů. Ty jsou navíc kompatibilní s předchozí modelovou řadou CZ 455.

Ke zbrani je dodáván plastový zásobník na 5 nábojů .22 lr.

Objednat a vyzvednout si u nás můžete také zbraně z CZ konfigurátoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlouhé malorážky
Ráže: .22 lr
Celková délka: 859 mm
Délka hlavně: 20" / 525 mm
Profil hlavně: Těžká
Váha: 3,5 kg
Kapacita zásobníku: 5 ran
Závit hlavně: 1/2x20

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CZUB – Česká zbrojovka Uherský Brod

Česká zbrojovka je jeden z největších světových producentů palných zbraní a hlavní provozní závod holdingu COLT CZ v Evropě se sídlem v Uherském Brodě. Vyrábí zbraně pro civilní trh i ozbrojené složky, přičemž exportuje do více než 90 zemí. Aktuálně zaměstnává více než 1 500 pracovníků. CZUB vznikla v roce 1936 ze snahy ochránit strategický zbrojní průmysl před spáry nacistického Německa, kdy toto břemeno padlo na zbrojovku Strakonice. ČZUB zahájila výrobu v únoru 1937. Brány podniku od té doby opustila celá řada legendárních zbraní. Zmiňme například vz.58 nebo pistoli CZ 75. Nabízíme také moderní následovníky v podobě BREN 2, Scorpion EVO 3 či CZ P-10. Nesmíme zapomenout ani na lovecké pušky CZ 600.

Objednat a vyzvednout si u nás můžete také zbraně z CZ konfigurátoru.

Společnost Defendia Land s.r.o. je GOLD partnerem České zbrojovky.