Kolimátor HOLOSUN SCS MOS-GR pro Glock MOS

Kód: SCS-MOS-GR
Značka: Holosun
12 900 Kč 10 661,16 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Otevřený kolimátor se solárním panelem a přímou montáží na závěr pistolí GLOCK MOS (není určený pro SLIM Glocky 43 a 48). Konfigurace MRS (Multiple Reticle System) Vám umožní zvolit si mezi 3 typy záměrných osnov - tečkou 2 MOAkruhem o velikosti 32 MOA nebo kombinací kruhu a tečky. Obrazce jsou podsvícené zelenou barvou a disponují automatickou korekcí intenzity podsvícení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HOLOSUN SCS MOS-GR je otevřený kolimátor se solárním panelem a přímou montáží na závěr pistolí GLOCK v konfiguraci MOS (není určený pro SLIM Glocky 43 a 48).

Pokročilá solární technologie SCS (Solar Charging Sight) využívá zabudovanou dobíjecí baterii s vysokou životností, která je přímo napájená ze solárního panelu. Při použití v běžných světelných podmínkách je kolimátor napájen výhradně ze solárního panelu. Napájení u vyšších úrovní podsvícení zajišťuje akumulátor.

Tento model využívá směrové světelné senzory a inteligentní algoritmus, díky kterým dokáže automaticky nastavit intenzitu podsvícení v závislosti na okolních podmínkách, a to i při použití svítilny. V případě nedostačujícího podsvícení stačí aktivovat boost režim. Ten zvýší intenzitu o několik úrovní po dobu 30 minut. Po uplynutí této doby se kolimátor vrátí do původního režimu.

Konfigurace MRS (Multiple Reticle System) Vám umožní zvolit si mezi 3 typy záměrných osnov - tečkou 2 MOAkruhem o velikosti 32 MOA nebo kombinací kruhu a tečky. Obrazce jsou podsvícené zelenou barvou a každý má celkem 12 úrovní podsvícení (2 z nich jsou kompatibilní s nočním viděním). Asferické sklo zaručuje čistý a nezkreslený obraz bez paralaxy a s neomezeným očním reliéfem.

Tento model najde využití i v těch nejnáročnějších podmínkách. Výrobce garantuje odolnost vůči zpětným rázům až po ráži 9,5x73 mm (.375 Weatherby Magnum).

Hlavní výhody

  • Pistolový kolimátor se solárním panelem
  • Určený pro GLOCK MOS (kromě GLOCK 43 a 48)
  • Tečka 2 MOA / Kruh 65 MOA / Kombinace tečky a kruhu
  • Asferické sklo
  • Kompaktní rozměry a nízký profil základny
  • Vysoká odolnost

Obsah balení

  • Kolimátor
  • Nástroj na vysunutí slotu baterie
  • Utěrka na optiku

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolimátory
Typ zbraně: Pistole
Typ kolimátoru: Reflexní
Určeno pro zbraň: GLOCK MOS (kromě GLOCK 43 a 48)
Solární panel: Ano
Zvětšení: 1x
Typ záměrné osnovy: Tečka 2 MOA / Kruh 32 MOA / Kombinace tečky a kruhu
Barva tečky: Zelená
Počet režimů: 12 (2 pro NV)
Velikost kliku: 1 MOA
Rozsah výškové korekce (elevation): ± 30 MOA
Rozsah stranové korekce (windage): ± 30 MOA
Materiál: Titan
Stupeň krytí: IP68
Velikost obrazovky: 16 x 26,2 mm
Rozměry: 49 x 26,2 x 23,1 mm
Hmotnost: 37 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Holosun od roku 2013 vytváří inovativní optické a laserové / IR technologie jako jsou kolimátory pro širokou škálu střelců, lovců, police a vojenských potřeb. Dnes je Holosun v čele vývoje nových funkcí, včetně inovací např. výdrž baterie až 100 000 hodin, technologie Solar Fail-Safe a mnoho dalšího.

HOLOSUN