Pistole GLOCK 45 MOS, 9 mm Luger, černá

Kód: 47940
Značka: Glock
21 699 Kč 17 933,06 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Pistole Glock 45 patří do nové řady Compact Crossover. Konstrukčně vychází z designu použitého při vývoji modelu 19X, zohledňuje zkušenosti uživatelů a požadavky státních ozbrojených složek z celého světa. Tento model nese označení MOS (Modular Optic System) a je tedy připravený na montáž pistolového kolimátoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pistole Glock 45 patří do nové řady Compact Crossover. Konstrukčně vychází z designu použitého při vývoji modelu 19X, zohledňuje zkušenosti uživatelů a požadavky státních ozbrojených složek z celého světa. 

Závěr v nereflexní černé barvě je ošetřený povrchovou úpravou nDLC, díky které odolá korozi i poškrábání, a to i v náročných polních podmínkách. Přesně vyfrézované drážky na přední i zadní části závěru usnadňují manipulaci. 

Hlaveň Glock Marksman Barrel (GMB) o délce 102 mm zaručuje nekompromisní přesnost. K dalším přednostem patří spoušť s jemným chodem a odporem 26 N, vylepšená textura na rukojeti pro jistější úchop a vyměnitelný záchyt zásobníku. Leváky určitě potěší oboustranný záchyt závěru.

Tento konkrétní model je v konfiguraci MOS (Modular Optic System) a je tedy připravený na montáž pistolového kolimátoru. 

Hlavní výhody

  • Závěr připravený na montáž kolimátoru (MOS)
  • Picatinny lišta pro montáž taktického příslušenství
  • Hlaveň GMB o délce 102 mm
  • Vyfrézované drážky na přední straně závěru
  • Vylepšená textura rukojeti

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole
Ráže: 9 mm luger (9x19)
Kapacita zásobníku: 17 ran
Odpor spouště: 24 N
Délka hlavně: 102 mm
Celková délka: 189 mm
Šířka: 34 mm
Výška: 139 mm
Hmotnost s prázdným zásobníkem: 695 g
Hmotnost s plným zásobníkem: 860 g
Barva: Černá

Pistole GLOCK 45 MOS, 9 mm Luger, černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GLOCK Ges.m.b.H. (ochranná značka GLOCK) je rakouská zbrojovka, založená v roce 1963 Gastonem Glockem v Deutsch-Wagramu poblíž Vídně. Společnost se nejvíce proslavila výrobou pistolí s polymerovým rámem. Kromě toho ale rovněž vyrábí např. nože a polní lopatky. Pistole GLOCK jsou hojně používány v civilním sektoru pro sebeobranu, stejně jako bezpečnostními složkami po celém světě, zejména pak v Americe, kde jsou jednou z nejrozšířenějších zbraní.

GLOCK