Upozornění: V souvislosti s uvedením nového zbraňového zákona v platnost byly upraveny naše obchodní podmínky.

Prizmatický kolimátor Vector Optics Paragon 3x18

Kód: SCPS-M03
4 150 Kč 3 429,75 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Prizmatický tubusový kolimátor vyvinutý primárně pro pušky AR15. S 3x zvětšením a leptanou osnovou, ideální volba pro střelce s astigmatismem. Nabízí čistý obraz, podsvícenou osnovu s BDC kompenzací pro ráži .223 Rem (10 úrovní intenzity) a nekompromisní mechanickou odolnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní prizmatický kolimátor od firmy Vortex. Záměrná osnova je vyleptaná do skla, takže můžete mířit i bez použití baterií. Obrazec DRT má červené a zelené podsvícení nastavitelní v pěti stupních. Kolimátor je vysoce odolný vůči vodě, zamlžení i zpětnému rázu až do ráže .300 Win Mag.

Klíčové vlastnosti
  • Špičková optika: Čočky s povrchovou úpravou FMC (Fully Multi-Coated) zaručují ostrý, jasný a nezkreslený obraz s vysokou propustností světla.
  • Záměrný BDC osnova VEPS-MBR: Komplexní obrazec kombinující středový bod o velikosti 1MOA pro precizní zásahy s vnějším segmentovaným kruhem pro rychlé zaměření při CQB. Osnova má zabudovanou BDC kompenzaci pro .223 Rem..
  • Podsvícení: Červené nasvícení celého středového obrazce (bod i vnější kruh) s 10 úrovněmi intenzity.
  • Extrémní odolnost: Tubus z hliníkové slitiny 6061-T6 bez problému snese zpětný ráz o síle 1000G. Zaměřovač je plněný dusíkem proti mlžení a splňuje standard IP67 (prachotěsnost, vodotěsnost do 1 metru na 30 minut).

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolimátory
Typ zbraně: Pušky
Typ kolimátoru: Prizmatický, Tubusový
Průměr objektivu: 18 mm
Rektifikace: 1 MOA
Hmotnost: 246 g
Zvětšení: 3x
Záměrná osnova: typ VEPS-MBR
Rozsah výškové korekce: >40 MOA
Rozsah stranové korekce: >40 MOA
Vzdálenost výstupní pupily (eye relief): 67,5 mm
Zorné pole: 12,9 m
Korekce dioptrií: -2 až +2
Voděodolnost: IP67
Baterie: 1x CR2032
Délka: 77 mm
Hmotnost (bez montáže): 223 g

Prizmatický kolimátor Vector Optics Paragon 3x18

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Vector Optics je čínský výrobce optických zaměřovačů a příslušenství pro střelbu, lov a sport. Značka nabízí široké portfolio puškohledů, kolimátorů, zvětšovacích modulů, dálkoměrů, montáží a příslušenství.

Společnost je výjimečná inovativními technologiemi, jako jsou například Continental FFP puškohledy s německou optikou a pokročilými záměrnými osnovami. Díky dlouholetému vývoji si produkty Vector Optics získaly oblibu po celém světě.

Vector Optics Omega 8 Red Dot Sight (2025) - Airsoftzone