Pepřový sprej se svítilnou POLICE TORNÁDO 50 ml

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Sprejová svítilna určená k profesionálnímu použití. Na klasické nádobce 50ml pepřového spreje s 15% OC (Oleoresin Capsicum) je hlavice osazená supersvítivou LED diodou. Krycí víčko, které zabraňuje nechtěnému úniku účinné látky, obsahuje 2 ks baterií CR 2032 a funguje zároveň jako spínač světla

Dostupnost Vyprodáno
299 Kč    
Kód produktu SFL-01-45
Značka ESP
Kategorie Obranné pepřové spreje
 

Tuto sprejovou svítilnu lze používat jako běžnou svítilnu, kdykoli vás zastihne tma. V případě nebezpečí se můžete pouhým stiskem prstu začít bránit. Ostrý paprsek světla osvítí tvář útočníka a zároveň jej oslní. Po vyprázdnění spreje lze hlavici se svítilnou použít na náhradní nádobku.

Chemické složení nehořlavé náplně spreje odpovídá požadavkům, které jsou kladeny na pepřové spreje používané u policejních složek (certifikace podle německé normy), např. zaručené rozmezí pracovních teplot od -20 °C do +50 °C, zdravotní nezávadnost apod.

Výstřik má charakter PAPRSKU a proto je méně náchylný na rozptýlení při případném mírném větru. Dostřik cca 4 m. Na systém hlavice osazené LED světlem byl již udělen patent v USAv Evropě a v Rusku.

  • Objem: 50 ml
  • Průměr nádobky: 35 mm
  • Výška: 128 mm
  • Hmotnost: 110 g
Dostřel 4 m
Charakter střely Tekutá střela
Objem 50 ml