Pistole samonabíjecí AREX Delta GREY WOLF

Kód: 602822
Novinka
Značka: AREX
25 489 Kč 21 065,29 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.2.2024
Možnosti doručení

Šedý vlk – GREY WOLF je nejnovější model pistole z dílny slovinské zbrojovky Arex. Oproti standardní Deltě má prodlouženou hlaveň zakončenou závitem a kompenzátorem, nastavitelná světlovodná mířidla, rozšířené tlačítko vypouštění zásobníku a v neposlední řadě sportovní spoušť. Spoušťový mechanismus Striker Fired je modifikovaný, kdy využívá prvky dvojčinné spouště s přímoběžným částečně nataženým úderníkem, který je bezpečnější než jednočinné spouště (SA s plně nataženým úderníkem) při zachování plynulého chodu spouště a krátkého resetu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mezi nejvýraznější prvky této pistole patří decentní šedá povrchová úprava, agresivní vroubkování závěru vpředu i vzadu a rozšířená zásobníková šachta, která usnadňuje rychlé a intuitivní nabíjení. Navádění zásobníku do šachty je o poznání pohodlnější než u klasické Delty. Lučík spouště je vroubkovaný pro lepší trakci při používání. Texturovaná rukojeť také poskytuje střelci jistější úchop zejména při rychlé střelbě.

Standardní bezpečnostní prvky jako pojistka spouště, blokace úderníku a pádová pojistka jsou samozřejmostí. Delta GREY WOLF je po vzoru předchozích modelů vybavena také výstražníkem náboje v komoře na horní hraně závěru a indikátorem natažení, viditelným na čele závěru. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole
Ráže: 9 mm luger (9x19)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přední světový výrobce zbraní, munice a cvičného střeliva

Společnost AREX zahájila výrobu již před 25 lety ve strojním průmyslu, kde si zaslouženě vydobyla své místo na trhu. Kvalitu a přesnost přenesla do zbrojního odvětví.  Dnes AREX vyrábí nejen pistole na špičkové úrovni, ale také patří mezi přední světové výrobce zbraňových komponentů, cvičného střeliva a střeliva pro soupeřský systém výcviku, nábojových pásů apod. Zajímavostí je, že slovinskou zbrojovku vlastní Česká investiční skupina RSBC.

Životnost pistolí AREX přesahuje 30 000 výstřelů

Pistole AREX v ráži 9 mm Luger jsou velice oblíbené po celém světě zejména u ozbrojených státních složek. S životností přesahující 30 000 ran vyhovují přísným vojenským normám. Bez jediného zaváhání prošly náročnými testy v extrémních teplotách, prašném a vlhkém prostředí i pádovými zkouškami. AREXy svou spolehlivostí konkurují i notoricky známému Glocku.

Nekupujte zajíce v pytli! Vyzkoušejte si AREX na vlastní kůži

V našem AREX Dealer lokátoru jsou vyznačeni prodejci značky AREX, certifikovaní zbrojíři a střelnice. Sledujte také termíny předváděcích akcí DEFENDIA RANGE, které pořádáme po celé ČR a kde si můžete zdarma vyzkoušet nejen AREX, ale i Unbranded AR, ZRODelta a další zbraně z naší nabídky.

Video z návštěvy zbrojovky Arex Defense ve Slovinsku.