Puškohled Valiant Lynx 4-16x50 SF SIR mil-dot

Kód: VL5401
Značka: Valiant
4 590 Kč 3 793,39 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Puškohledy české značky Valiant dosahují skvělého poměru mezi cenou a užitnou hodnotou. Puškohled Valiant Lynx 4-16x50 i přes nízkou cenu spolehlivě udrží nástřel a příjemně překvapí i kvalitou obrazu. Hodí se na vzduchovky, malorážky i lovecké kulovnice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka Valiant přichází na trh s cenově dostupnou řadou puškohledů Lynx. Zvětšení 4-16x50 patří mezi nejpopulárnější na našem trhu. Poskytuje dostačující zvětšení pro střelbu i na větší vzdálenosti.

Mezi přednosti puškohledů Valiant patří jednodílný tubus, který zaručuje vyšší mechanickou odolnost. Záměrný kříž se nachází v druhé ohniskové rovině. Je podsvícený červeně v různých stupních intenzity. Těchto stupňů je celkem 11.

Průměr tubusu u tohoto modelu činí 30 mm. Čočky jsou pokryté antireflexní vrstvou, což zaručuje perfektní viditelnost i za horších světelných podmínek. Komínky jsou otevřené, nemusíte je tedy zakrývat speciální krytkou. Zároveň mají dostatečnou velikost a přesně oddělují jednotlivé kliky, takže je můžete používat i s rukavicemi.

U modelové řady Lynx SF je paralaxa umístěna na levém komínku. Značka Valiant zapracovala na tom, aby byla chyba paralaxy co nejnižší. Celý optický a mechanický systém značky Valiant byl zcela přepracován. Díky mnoha inovativním konstrukčním prvkům se o 30 % zvětšilo zorné pole, zvýšila se také ostrost obrazu i podání barev je věrnější.

 

Klíčové vlastnosti

  • Nejpopulárnější zvětšení na trhu
  • Jednodílný tubus – vyšší mechanická odolnost
  • Podsvícení
  • O 30 % větší zorné pole oproti ostatním 
  • Čistý obraz

Obsah balení

  • Puškohled
  • Dvoudílná vysoká montáž na 11mm lištu
  • Krytky

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy
Zvětšení: 4-16x
Průměr objektivu: 50 mm
Průměr tubusu: 30 mm
? Fokální rovina: Druhá
Velikost kliku: 1/4 MOA
Paralaxa: Nastavitelná od 9,14 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: