Puškohled Vortex Venom 5-25x56 FFP EBR-7C MRAD

Kód: VEN-52502
Tip
Značka: Vortex
13 299 Kč 10 990,91 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2024
Možnosti doručení

Hledáte puškohled za rozumnou cenu, který vám umožní zasáhnout cíl i na více než 1000 m? Vortex Venom 5-25x56 nabízí vynikající parametry. Má výbornou světelnost a velký rozsah výškové korekce. Rektifikační krok 0.1 MRAD (1cm ve 100 m) je optimální pro rychlé klikání a kříž EBR-7C v první fokální rovině vám umožní rychle přenášení bez ohledu na zvětšení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento puškohled z dílny americké společnosti Vortex Optics je ideální pro střelbu na dlouhé vzdálenosti (long range). Nabízí výborný poměr ceny vzhledem k užitné hodnotě.

Vysoce odolný jednodílný tubus o průměru 34 mm nabízí široký rozsah klikání (50 MRAD), což je pro long range velmi důležité. Je naplněný dusíkem, díky kterému se optika nemlží. Čočky navíc chrání proti poškrábání a vlhkosti vrstva ArmorTek. V kombinaci s 56mm objektivem se můžete těšit z výborné světelnosti. Variabilní zvětšení 5-25x a nastavitelná paralaxa od 14 m vám umožní "dosáhnout" na cíl vzdálený i více než 1 km. Změna zvětšení je pohodlná, výrobce totiž dodává i praktickou zoomovací páčku.

Záměrná osnova EBR-7C je umístena v první fokální rovině (FFP). Kříž se tedy mění v závislosti na zvětšení, to vám umožní rychlé přenášení. Evropské střelce potěší rektifikační krok 1/10 MRAD (10 mm ve 100 m), se kterým je radost počítat. Pochválit můžeme dobře ovladatelné taktické komínky, které disponují systémem RevStop (rychlý návrat k nule). Jedinou nevýhodou je snad absence podsvícení záměrné osnovy, které je u puškohledů s osnovou v první fokální rovině až u mnohem dražších modelů. Výrobce Vortex věří v kvalitu svých výrobků a garantuje doživotní záruku.

Hlavní výhody

- Za málo peněz hodně muziky
- Vysoká světelnost
- Kříž v první fokální rovině
- 34mm tubus
- Rektifikační krok 1/10 MRAD
- Doživotní záruka

Obsah balení

- Puškohled
- Krytky
- Čistící hadřík

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy
Zvětšení: 5-25x
Průměr objektivu: 56 mm
Průměr tubusu: 34 mm
Podsvícení: Ne
? Fokální rovina: První
Klikání: 0.1 MRAD
Paralaxa: Ano
Nastavení paralaxy: od 14m do nekonečna
Typ kříže: EBR-7C
Rozsah výškové korekce (elevation): 50 MRAD
Jedno otočení komínku: 10 MRAD
Celková délka: 389 mm
Hmotnost: 992 g

Vortex Venom 5-25x56 FFP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalitní optika od roku 1986

Vortex Optics je americká společnost světového formátu. Špičkovou optiku dělá už od roku 1986. V sortimentu nalezneme puškohledy, kolimátory, dalekohledy, montáže a další příslušenství. Výrobky značky Vortex putují nejen k civilním uživatelům – lovcům, myslivcům a sportovním střelcům, ale díky vysoké spolehlivosti je využívají armády a ozbrojené složky po celém světě.