Revolver Taurus 605, ráže .357 Mag., hlaveň 2", 5 ran, černý

Kód: Z0102051
12 200 Kč 10 082,64 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Cenově dostupný revolver Taurus 605 ve výkonné ráži .357 Magnum je díky své velikosti a spolehlivosti ideální pro skryté nošení. Délka hlavně 2" (5,08 cm), kapacita válce 5 nábojů. Rám zbraně je ocelový s pogumovaným ergonomickým gripem a nízkými ocelovými mířidly.

Výhody eshopu

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Revolvery
Ráže: .357 Magnum
Délka: 16,51 cm
Výška: 11,17 cm
Šířka: 3,55 cm
Váha: 680 g
Délka hlavně: 2" (5,05 cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Taurus je největší výrobce krátkých zbraní na světě

Taurus je zbrojovka s 82letou historií a dobrou pověstí. Slovo Taurus znamená v latině býk. Býk od pradávna představuje sílu a ráznost. Taurus je tímto konceptem inspirován. Díky tomu se Taurus stal největším prodejcem krátkých zbraní na světě, co se objemu týče.

Společnost sídlí v São Leopoldo v Rio Grande do Sul a má dvě výrobní jednotky: jednu v Bainbridge v Georgii (USA) a druhou ve státě Harijána v Indii. Taurus má kompletní portfolio výrobků, které se skládá z revolverů, pistolí, samopalů, pušek, karabin, kulovnic i brokovnic. Zbraně Taurus naleznete na civilnímu, vojenskému a policejnímu trhu v Brazílii a ve více než 100 zemích.

Zbraně Taurus jsou skvělou volbou pro střelce, kteří hledají dobrý poměr mezi cenou a kvalitou. Nenechte se zmýlit, že se jedná pouze o levnou alternativu známějších značek. Řada modelů je podobná pistolím Beretta, revolverům Smith & Wesson, apod, kterým dnes může směle konkurovat. Velké oblibě především mezi začínajícími střelci se těší cenově dostupná varianta postavená na platformě AR-15 v podobě Taurus T4.