Multirážový revolver Taurus 692 s výměnným válcem ráže .357 Magnum + 9mm Luger

Kód: TAU10024573
Značka: Taurus
19 200 Kč 15 867,77 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Revolver Taurus 692 Tracker se dvěma válci pro rychlou změnu ráže z .357 Mag / .38 Spec. na 9 mm Luger. Délka hlavně 6,5" (16,51 cm), kompenzátor, ocelový rám, výškově stavitelné hledí, kapacita 7 ran. V sadě balení je revolver, 2 válce, kartáč na čištění, návod a přepravní kufr.

Ke koupi zbraně je potřeba mít 2 nákupní povolení!

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Revolvery
Ráže: 9 mm luger (9x19), .357 Magnum
Délka hlavně: 165mm
Délka hlavně v palcích: 6,5"
Hmotnost: 1304,08 g
Kapacita válce: 7
Kompenzátor: Ano
Materiál rámu: Ocel
Ráže: .357 Magnum + 9mm Luger
Stavitelné hledí: Ano
Typ spoušťového mechanismu: SA/DA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Taurus je největší výrobce krátkých zbraní na světě

Taurus je zbrojovka s 82letou historií a dobrou pověstí. Slovo Taurus znamená v latině býk. Býk od pradávna představuje sílu a ráznost. Taurus je tímto konceptem inspirován. Díky tomu se Taurus stal největším prodejcem krátkých zbraní na světě, co se objemu týče.

Společnost sídlí v São Leopoldo v Rio Grande do Sul a má dvě výrobní jednotky: jednu v Bainbridge v Georgii (USA) a druhou ve státě Harijána v Indii. Taurus má kompletní portfolio výrobků, které se skládá z revolverů, pistolí, samopalů, pušek, karabin, kulovnic i brokovnic. Zbraně Taurus naleznete na civilnímu, vojenskému a policejnímu trhu v Brazílii a ve více než 100 zemích.

Zbraně Taurus jsou skvělou volbou pro střelce, kteří hledají dobrý poměr mezi cenou a kvalitou. Nenechte se zmýlit, že se jedná pouze o levnou alternativu známějších značek. Řada modelů je podobná pistolím Beretta, revolverům Smith & Wesson, apod, kterým dnes může směle konkurovat. Velké oblibě především mezi začínajícími střelci se těší cenově dostupná varianta postavená na platformě AR-15 v podobě Taurus T4.