Revolver Taurus 856 UltraLite 2" .38 Special, OD Green/Black

Kód: TAU10033959
Novinka
Značka: Taurus
13 990 Kč 11 561,98 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Kompaktní revolver Taurus 856 UltraLite v ráži .38 Special. Délka hlavně 2" (50,8 mm), spoušť SA/DA, kapacita 6 ran. Tento konkrétní model je v barevném provedení OD Green/Black.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompaktní revolver Taurus 856 UltraLite v ráži .38 Special. Kapacita válce činí 6 ran.

Rám z ocelové slitiny v zeleném provedení OD Green doplňují černé střenky s protiskluzovým povrchem pro pevný a bezpečný úchop. Zbytek revolveru je v černé barvě.

Spoušťový mechanismus funguje v režimech Single Action/Double Action (SA/DA). Hlaveň o délce 2" (50,8 mm) má celkem 6 drážek se stoupáním 1:16,5.

Hlavní výhody

  • Kompaktní rozměry
  • Nízká váha
  • 2" hlaveň
  • Spoušťový mechanismus SA/DA

Obsah balení

  • Revolver
  • Čistící kartáč na hlaveň
  • Přepravní kufřík

Doplňkové parametry

Kategorie: Revolvery
Ráže: .38 Special
Délka hlavně: 2" (50,8 mm)
Stoupání hlavně: 1:16,5 RH
Kapacita válce: 6 ran
Materiál rámu: Ocelová slitina
Typ spoušťového mechanismu: SA/DA
Pojistka: Transfer Bar (blokace zápalníku)
Barva: OD Green/Black
Celková délka: 166 mm
Šířka: 37 mm
Výška: 122 mm
Hmotnost: 454 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Taurus je největší výrobce krátkých zbraní na světě

Taurus je zbrojovka s 82letou historií a dobrou pověstí. Slovo Taurus znamená v latině býk. Býk od pradávna představuje sílu a ráznost. Taurus je tímto konceptem inspirován. Díky tomu se Taurus stal největším prodejcem krátkých zbraní na světě, co se objemu týče.

Společnost sídlí v São Leopoldo v Rio Grande do Sul a má dvě výrobní jednotky: jednu v Bainbridge v Georgii (USA) a druhou ve státě Harijána v Indii. Taurus má kompletní portfolio výrobků, které se skládá z revolverů, pistolí, samopalů, pušek, karabin, kulovnic i brokovnic. Zbraně Taurus naleznete na civilnímu, vojenskému a policejnímu trhu v Brazílii a ve více než 100 zemích.

Zbraně Taurus jsou skvělou volbou pro střelce, kteří hledají dobrý poměr mezi cenou a kvalitou. Nenechte se zmýlit, že se jedná pouze o levnou alternativu známějších značek. Řada modelů je podobná pistolím Beretta, revolverům Smith & Wesson, apod, kterým dnes může směle konkurovat. Velké oblibě především mezi začínajícími střelci se těší cenově dostupná varianta postavená na platformě AR-15 v podobě Taurus T4.