Svěrák na zbraně Real Avid Master Gun Vise

Kód: AVARAMV
Značka: Real Avid
10 999 Kč 9 090,08 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Univerzální svěrák na zbraně, který Vám díky 360° kloubu poskytne naprostou svobodu při práci. Stačí si pouze najít vhodnou pozici a zajistit svěrák na místě. Pro úkony, kde je potřeba vyvinou velkou sílu je možné tento důmyslný nástroj uzamknout na místě pomocí speciálního čepu s 8 různými pozicemi. Nechybí ani oboustranné vyměnitelné čelisti pro práci na celé škále různých zbraní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Master Gun Vise od amerického výrobce Real Avid je revoluční svěrák na zbraně, který Vám značně usnadní život při práci na celé škále různých zbraní. Stačí jej jednoduše uchytit na pracovním stole a můžete se pustit do práce. 

Díky 360° kloubu můžete se zbraní ve svěráku otáčet, aniž byste ji museli ze svěráku sundat. Stačí si jen najít pozici, která Vám bude pro práci nejvíce vyhovovat a zajistit kloub na místě. Pro úkony, kde je potřeba vyvinou velkou sílu je možné tento důmyslný nástroj uzamknout na místě pomocí speciálního čepu s 8 různými pozicemi. Svěrák tak bude držet pevně na místě a nehne se ani o milimetr.

Dalším výrazným prvkem jsou oboustranné vyměnitelné čelisti. Na jedné straně najdete měkkou pěnovou vrstvu pro uchycení dřevěných pažeb nebo jiných zdobených částí. Druhá strana má odolnou nylonovou vrstvu s výřezy pro Picatinny nebo ARCA lištu. Dokonce zde lze upevnit i držáky Lug-Lok nebo Smart-Fit AR15 Vise Block pro ještě snadnější práci na této platformě zbraní.

Díky otočnému vyrovnávacímu otočnému knoflíku s rozpětím 6 stupňů (3° doleva, 3° doprava) je tento model také výbornou volbou pro montáž optik.

Hlavní výhody

– 360° kloub

– Naprostá svoboda pohybu

– Vyměnitelné čelisti

– Vhodný i pro montáž optik

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální nářadí na zbraně
Typ příslušenství: Nářadí
Typ zbraně: Pro více zbraní
Značka: Real Avid

Real Avid Master Gun Vise

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost Real Avid je známá především díky příslušenství pro čištění, úpravu a seřízení zbraní.

Profesionální nářadí a čištění na zbraně Real Avid

Real Avid nabízí kompletní sortiment příslušenství pro zbraně. V portfoliu značky naleznete sady čištění, nástroje pro seřízení mířidel, rozebrání a úpravu zbraně, střelecké podložky a další doplňky pro vaši zbraň. Všechny produkty jsou specifikovány pro různé typy zbraní (ráže: .22, 5,56 mm, 7,62 mm, 9 mm, .40, .45, 12 GA, 20 GA) od pistolí, samopalů (AR-15, AK-47) až po brokovnice. 

Všechny produkty mají inovativní design a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů.

KATALOG REAL AVID