Dárky pro horolezce a jeskyňáře

Jestliže jste aktivním horolezcem, horalem, nebo přelézáte ferraty a pak se rovnou spouštíte po laně do nejhlubších jeskyní bude se vám hodit kvalitní vybavení, které Vás nenechá ve štychu a může Vám zachránit i život. Překonávejte své limity a buďte vždy připraveni!

Signální světlo GT AAA Pro

Je vodotěsné signální světlo s dlouho výdrží baterie. Maximálně odolné a vodotěsné až do 200 metrů lze využít pro široký okruh aktivit. Několik barevných variant a 3 módy svícení, zaručí že budete vždy vidět!

Signální světlo GT AAA Pro

Čelovka Nextorch myStar

Skvělá čelová svítilna pro všechny dobrodruhy, kteří chtějí mít malou a zároveň velice pohodlnou čelovku v jednom balení. Díly rotační hlavě si nastavíte libovolný kužel světla a jedním tlačítkem přepínáte mezi režimy. Skvěle padne, jak na hlavu, tak na helmu.

Čelovka Nextorch myStar     Čelovka Nextorch myStar

Multifunkční nástroj Gerber Armbar Cork Onyx

S tímto multifunkčním nožíkem budete připraveni, kdykoliv a na cokoliv. Je připraven řezat, otevírat, stříhat i zatloukat. Prostě parťák sbalený na cesty, který zabere minimum místa v kapse nebo batohu.

Multifunkční nástroj Armbar Cork Onyx     Multifunkční nástroj Armbar Cork Onyx

Nářaďové kleště Gerber Truss

V dnešní uspěchané době je základem mít vše po ruce a ihned k použití. Proto je tady kompaktní multitool Gerber Truss, který v sobě skrývá až 17 výjimečných nástrojů pro každodenní použití. S tímto multifunkční nářadím vyřešíte jakýkoliv problém nejen doma, v práci, ale i v přírodě na outdoorovém treku.

Nářaďové kleště Gerber Truss     Nářaďové kleště Gerber Truss

 

Čelovka Armytek Wizard C1 Pro

Lehká, kompaktní, víceúčelová čelovka Armytek Wizard C1 Pro je skvělou volbou pro široký okruh sportovních aktivit. Její pokročilé ovládání a výkonná elektronika poskytne kdejakému horalovi nebo jeskyňáři skvělý dovit a maximální dobu svícení v nejnižších módech svícení. Ideální dárek k Vánocům se zárukou 10 let.

Čelovka Armytek Wizard C1 Pro     Čelovka Armytek Wizard C1 Pro

Nůž s pevnou čepelí Gerber Strongarm

Každý správný muž musí mít pořádný nůž! Když myslíme pořádný, tak sním musíte naštípat dřevo v lese nebo prorazit plechovku s lunchem. Strongarm je drsňákem ve své kategorii a vydrží cokoliv. Taktický nůž, který byl vyvinut dle armádních standardů pro nejnáročnější užívaní. Tenhle kámoš nikdy nezradí!

Nůž s pevnou čepelí Gerber Strongarm     Nůž s pevnou čepelí Gerber Strongarm

Svítilna Armytek Wizard C2 Pro

Víceúčelová čelovka, kterou využijete nejen v každodenním životě, ale také například při jízdě na kole. Její skvělý jas, dlouhá výdrž a nadstandartní příslušenství v jednom balení dělají z této svítilny nerozlučného parťáka na všech Vašich cestách. Není to jen čelovka je to i svítilna s dlouhým dosvitem! Ideální Vánoční dárek.

Svítilna Armytek Wizard C2 Pro     Svítilna Armytek Wizard C2 Pro