Sleva 20 % pro ozbrojené složky na zbraně CZUB

Získejte 20% slevu na vybrané zbraně od České zbrojovky!

Příslušníci ozbrojených složek nesou svou službu se ctí a odvahou. A protože chceme poděkovat těm, kteří nás chrání, ve spolupráci s Českou zbrojovkou uvádíme speciální nabídku pro příslušníky Policie ČR, Armády ČR, Městské policie ČR, Vězeňské služby, Celní správy a veterány uvedených složek. Akce se vztahuje také na „Stanovené zálohy státu“. Tato výjimečná nabídka přináší 20% slevu na vybrané služební zbraně. 

Na jaké zbraně sleva platí?

Slevová akce se týká vybraných služebních zbraní, včetně:

  1. CZ P-07
  2. CZ P-09
  3. CZ P-10
  4. CZ BREN2 Ms 11“

Nabídku zbraní a dalších produtů CZUB naleznete zde: https://www.defendia.cz/znacka/czub/

Jak získat slevu?

Proces získání 20% slevy je jednoduchý:

  1. Navštivte stánky České zbrojovky, kde najdete stránku pro registraci příslušníka ozbrojených složek. Odkaz zde: https://www.czub.cz/armed-forces-form/
  2. Vyplňte formulář s vašimi osobními údaji a vyberte si konkrétní zbraň z nabídky.
  3. Vyberte naší prodejnu a vyčkejte, až vám dorazí potvrzovací email.
  4. Po potvrzení objednávky vám sdělíme, kdy si u nás můžete zbraň vyzvednout, nebo kdy vám zbraň dovezeme.

Do kdy akce platí?

Registrace pro příslušníky a veterány ozbrojených složek začíná 28. září 2023 a končí 31. prosince 2023. Nejpozději do 29. února 2024 si musíte vyzvednout objednanou zbraň na naší prodejně

Kde se registrovat?

https://www.czub.cz/armed-forces-form/

 Výše slevy činí 20 % z doporučené maloobchodní ceny. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami a s nabídkou nábojů zdarma.

 

Nyní je ta správná chvíle koupit si novou zbraň od České zbrojovky a.s. a získat 20% slevu jako odměnu za vaši službu. Tato akce je naším způsobem poděkování za vaši oddanost a odvahu. Buďte pyšní na to, co děláte, a my jsme pyšní na to, že vám můžeme nabídnout tuto výjimečnou příležitost.