Samonabíjecí pistole TAURUS TX22 ráže .22LR, hlaveň 4", adaptér na hlaveň, černá

Kód: TAU1-TX22141
Značka: Taurus
13 299 Kč 10 990,91 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Samonabíjecí pistole TAURUS TX22 ráže .22LR s délkou hlavně 4" (102 mm) je vybavena adaptérem na hlaveň se závitem 1/2x28 pro tlumič ODG a 2x zásobníkem na 16 ran. Jedná se o "nejlepší pistoli" roku 2019 dle Guns & Ammo a je ideální pro sportovní střelbu, nebo střelbu s tlumičem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samonabíjecí pistole TAURUS TX22 ráže .22LR s délkou hlavně 4" (102 mm) je vybavena adaptérem na hlaveň se závitem 1/2x28 pro tlumič ODG a 2x zásobníkem na 16 ran. Jedná se o "nejlepší pistoli" roku 2019 dle Guns & Ammo a je ideální pro sportovní střelbu, nebo střelbu s tlumičem.

Ergonomicky tvarovaná pistolová rukojeť v barevném provedení FDE má zdrsněný povrch pro pevnější úchop. Spoušť PTS (Taurus Performance Trigger System) s krátkým a jemným chodem zaručuje přesnou střelbu. Spoušťový mechanismus funguje v režimu Single-Action-Only (SAO).

Na spodní části polymerového rámu zbraně najdete Picatinny lištu pro montáž svítilny, laseru nebo jiných taktických doplňků.

Hlavní výhody

  • 4" hlaveň (102 mm)
  • Adaptér hlavně se závitem 1/2x28
  • Polymerový rám v barevném provedení FDE
  • Spoušťový mechanismus SAO

Obsah balení

  • Pistole
  • Adaptér 1/2x28
  • 2x zásobník (16 ran)
  • Plnička zásobníku
  • Bezpečnostní zámek

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krátké zbraně
Ráže: .22 lr
Délka hlavně: 4" (102 mm)
Závit adaptéru hlavně: 1/2x28
Materiál hlavně: Ocelová slitina
Materiál závěru: Hliník
Materiál rámu: Polymer
Barva: Černá
Kapacita zásobníku: 16 ran
Počet zásobníků: 2
Spoušťový mechanizmus: SAO
Bicí ústrojí: Striker
Muška: Fixní (s bílou tečkou)
Montážní rozhraní: Picatinny
Celková délka: 179 mm
Šířka: 32 mm
Výška: 138 mm
Hmotnost: 490 g

TAURUS TX22

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Taurus je největší výrobce krátkých zbraní na světě

Taurus je zbrojovka s 82letou historií a dobrou pověstí. Slovo Taurus znamená v latině býk. Býk od pradávna představuje sílu a ráznost. Taurus je tímto konceptem inspirován. Díky tomu se Taurus stal největším prodejcem krátkých zbraní na světě, co se objemu týče.

Společnost sídlí v São Leopoldo v Rio Grande do Sul a má dvě výrobní jednotky: jednu v Bainbridge v Georgii (USA) a druhou ve státě Harijána v Indii. Taurus má kompletní portfolio výrobků, které se skládá z revolverů, pistolí, samopalů, pušek, karabin, kulovnic i brokovnic. Zbraně Taurus naleznete na civilnímu, vojenskému a policejnímu trhu v Brazílii a ve více než 100 zemích.

Zbraně Taurus jsou skvělou volbou pro střelce, kteří hledají dobrý poměr mezi cenou a kvalitou. Nenechte se zmýlit, že se jedná pouze o levnou alternativu známějších značek. Řada modelů je podobná pistolím Beretta, revolverům Smith & Wesson, apod, kterým dnes může směle konkurovat. Velké oblibě především mezi začínajícími střelci se těší cenově dostupná varianta postavená na platformě AR-15 v podobě Taurus T4.