Opakovací puška AE Precision HS Success FLEX 20" .308 Win

Kód: HS308_20SFLEX HS308_20SFLEX_LH Zvolte variantu
Tip
Značka: AE Precision
56 990 Kč 60 990 Kč od 56 990 Kč 47 099,17 Kč bez DPH 50 404,96 Kč bez DPH od 47 099,17 Kč bez DPH
Skladem (1 ks) Na objednávku Zvolte variantu
Provedení pažby
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
16.7.2024 - Zvolte variantu
Možnosti doručení

Opakovací kulovnice s přímotažným závěrem z dílny slovenského výrobce AE Precision se vyznačuje precizním zpracováním, neuvěřitelně rychlým a hladkých chodem závěru a subMOA přesností. Puška dosahuje rozptylu 21 - 27 mm na 100 m i po 2 500 ranách, a to díky špičkové hlavni z produkce německé firmy Lothar Walther.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AE Precision je kulovnice, která snoubí tradiční prvky s moderními technologiemi. V roce 2021 získala firma AE Precision licenci na celou produkci zbraní od německé společnosti Steel Action GmbH z Kolína nad Rýnem. Výroba probíhá na Slovensku za použití nejmodernějších CNC strojů. Opakovací pušky AE Precision jsou dostupné ve čtyřech rážích: 8x57 IS, 30-06 Spring, 308 Win a 6,5 Creed.

Přímotažný závěr zaručí rychlé a hladké přebíjení

Vychutnejte si neuvěřitelně hladké a extrémně rychlé nabíjení díky přímotažnému závěru. Ten se pohybuje pouze v ose střelby, není ho tedy potřeba dalším pohybem uzamykat jako u běžného systému Mauser. Pětiranný zásobník tedy zvládnete vystřílet velmi rychle. Bezpečnost zaručují tři uzamykací ozuby.

Nekompromisní přesnost a dlouhá životnost

Rozptyl na 100 m se pohybuje v rozmezí 21 - 27 mm a to i po 2 500 ranách. Hlavně dodává věhlasný německý výrobce Lothar Walther. Opakovací kulovnice AE Precision se tedy řadí mezi zbraně s rozptylem subMOA. Střelce jistě potěší i to, že ocelové pouzdro závěru má již od výroby integrovanou lištu Picatinny pro montáž optiky.

Široký výběr pažeb

Pažby mohou být ořechové (lakované nebo matné). Kromě klasické varianty a varianty s lícnicí jsou dostupné i oblíbené thumbhole pažby. Pro střelce, kteří vyžadují maximální odolnost a nízkou hmotnost výrobce dodává syntetické pažby ve třech barevných provedeních: oranžová, zelená a černá. Dík tomu si každý střelec vybere pažbu, která mu opravdu sedne do ramene. Samozřejmostí je provedení pažby i závěru pro leváky i praváky.

Nastavitelná spoušť a tichá pojistka

Na vynikající přesnosti má zásluhu precizní jednobodová (one-stage) spoušť s nastavitelným odporem 1,4 - 4,5 lb (cca 0,6 - 2 kg). Tichá pojistka vám na poslední chvíli nepokazí lov.

Hlavní výhody

  • Přímotažný závěr
  • subMOA přesnost
  • Hlavně Lothar Walther
  • Jednobodová spoušť s nastavitelným odporem

Doplňkové parametry

Kategorie: Opakovací pušky
Ráže: .308 Win
Typ závěru: Přímotažný závěr
Celková délka: 1020 mm
Hmotnost: 3500 g
Kapacita zásobníku: 5 ran
Délka hlavně: 510 mm
Stoupání vývrtu: 1:11
Závit hlavně: M15x1

Krátká recenze AE Precision

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie slovenské firmy AE Precision

AE Precision s.r.o. byla založena v srpnu 2019 v Bratislavě na Slovensku jako společnost specializující se na výrobu kovových dílů s vysokou přesností vyráběných na CNC strojích. Později, po získání příslušné licence, se předmět činnosti společnosti zúžil na výrobu dílů pro civilní palné zbraně.

Střílejte rychleji díky přímotažnému závěru

Ve druhé polovině roku 2021 společnost získala licenci na výrobu zbraní podle výkresů společnosti Steel Action GmbH z Kolína nad Rýnem a začala vyrábět vlastní řadu zbraní. Licence zahrnuje možnost vyrábět celou produkci společnosti Steel Action. Zvláštností těchto kulovnic je, že patří do třídy "Straightpull - rifle", tedy kulovnice s přímotažným závěrem. Tím, že se závěr pohybuje pouze podél linie střelby bez otáčení kolem ní (Direct Pull Bolt) je střelba mnohem rychlejší než u klasického systému Mauser. Pouzdro závěru disponuje lištou Weaver pro montáž optiky.

Nekompromisní přesnost a rychlost střelby

Kulovnice AE Precision jsou dostupné ve dvou řadách: HS a HM. Řada HS s kratším závěrem je komorována pro ráži .308 Winchester nebo 6,5 Creedmoor, v řadě HM (delší závěr) jsou zahrnuty ráže .30-06 Spr. a 8 X57 IS. Závěry jsou kanelované pro snížení hmotnosti. Používají se plazmonitridované hlavně vyrobené firmou Lothar Walther. Díky tomu jsou opakovací pušky AE Precision velmi přesné. Při střelbě na 100 m se rozptyl s továrním střelivem pohybuje v rozmezí 21-27 mm, a to i po 2 500 ranách.

Široký výběr pažeb

Pažby mohou být ořechové (lakované nebo matné) s možností výběru ze čtyř tříd kvality dřeva. Kromě klasické varianty a varianty s lícnicí jsou dostupné i oblíbené thumbhole pažby. Pro střelce, kteří vyžadují maximální odolnost a nízkou hmotnost výrobce dodává syntetické pažby ve třech barevných provedeních: oranžová, zelená a černá. Díky tomu si každý střelec vybere pažbu, která mu opravdu sedne do ramene. Za drobný příplatek je možné objednat kulovnice i v levorukém provedení.

Společnost Defendia Land s.r.o. je výhradním dovozcem AE Precision pro ČR.