Pistole Glock 43X (R/FS) 9 mm Luger, Silver Slide

Kód: 47804
Značka: Glock
17 500 Kč 14 462,81 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Glock 43X v ráži 9 mm Luger je díky své velikosti a úzkému profilu vhodná pro pohodlné skryté nošení. Novinkou oproti verzi 43 je taktický rail pro přidání svítilny. Pistole je dodávána se dvěma jednořadými zásobníky s kapacitou 10 nábojů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glock 43X je mezi střelci velmi oblíbená a uznávaná pistole pro každodenní skryté nošení. Nabízí špičkovou kvalitu a nekompromisní spolehlivost v každé situaci. Nová produktová řada Slimline inovuje oblíbený model Glock 43, kdy se zvýšila kapacita zásobníku ze 6 na 10 nábojů a upravila grip, který je nově bez vybráni pro prsty. Rail je typu Weawer.

Glock 43X je crossover s polymerovým rámem širokým pouhých 28 mm. Díky výraznému bobřímu ocasu umožňuje jistý úchop a lepší komfort při střelbě. V přední části rámu se nachází montážní lišta vhodná například pro pistolovou svítilnu.  Tento model má, stejně jako ostatní Glocky páté generace, tzv. "Marksman" hlaveň.

Pistoli dodáváme v plastovém kufříku společně s čištěním a se dvěma zásobníky na 10 nábojů

Technické parametry Glock 43X

Ráže – 9×19
Kapacita zásobníku – 10 ran
Délka hlavně – 87 mm
Profil hlavně – pravotočivý hexagonální
Délka závitu hlavně – 250 mm
Délka závěru – 154 mm
Výška – 128 mm (se zásobníkem)
Šířka – 28 mm
Vzdálenost mezi mířidly – 133 mm
Hmotnost bez zásobníku – 465 g
Hmotnost prázdného zásobníku – 64 g
hmotnost plného zásobníku – 188 g
Odpor spouště – 2,0 kg
Pojistky – 3 vnitřní (žádná vnější)

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole
Ráže: 9 mm luger (9x19)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GLOCK Ges.m.b.H. (ochranná značka GLOCK) je rakouská zbrojovka, založená v roce 1963 Gastonem Glockem v Deutsch-Wagramu poblíž Vídně. Společnost se nejvíce proslavila výrobou pistolí s polymerovým rámem. Kromě toho ale rovněž vyrábí např. nože a polní lopatky. Pistole GLOCK jsou hojně používány v civilním sektoru pro sebeobranu, stejně jako bezpečnostními složkami po celém světě, zejména pak v Americe, kde jsou jednou z nejrozšířenějších zbraní.

GLOCK