BRUSNÁ SADA LANSKY SE 3 KAMENY

Kód: LKC03
Značka: Lansky
1 499 Kč 1 238,84 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Brusná sada Standard Lansky představuje revoluci v domácím broušení nožů. Použití je bezpečné, jednoduché a zaručuje skvělé výsledky.

Sada byla navržena tak, aby uživateli poskytovala nejlepší podmínky pro broušení a úpravu ostří bez ohledu na zkušeností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní brusná sada pro domácí broušení nožů obsahuje celkem 3 brusné kameny lišící se hrubostí a zaměřením:
  1. hrubý kámen (červený), zrnitost 120 Grit, určený pro výrazné úpravy hrany
  2. středně hrubý kámen (zelený), zrnitost 280 Grit, pro ostření a méně časté úpravy
  3. jemný kámen (modrý), zrnitost 600 Grit, pro frekventované použití, doostřování a finišování, udržování ostré hrany
Kontrolovaný systém přednastavených úhlů zajišťuje konstantnost a přesnost nezbytnou pro dokonale ostré čepele. Jako uživatel máte možnost volit ze 4 různých úhlů, které se liší svým určením:
  • úhel 17 ° - ostrý úhel vhodný pro ostření břitev, filetovacích nožů a podobných nástrojů, zajišťuje extrémní ostrost hrany
  • úhel 20 ° - často využívaný úhel pro broušení nožů s vysoce kvalitními čepelemi, poskytuje perfektně ostrou hranu pro nejrůznější kuchyňské a speciálně plátkovací nože
  • úhel 25 ° - doporučený úhel pro běžné nože s potřebou pro odolnou a zároveň ostrou čepel, vhodný pro broušení loveckých a outdoor nožů
  • úhel 30 ° - ideální úhel pro heavy duty nástroje - nože určené k řezání koberců nebo kartonů
Pro pevné uchycení nože slouží speciální svorka, díky které je manipulace s brusným systémem ještě snažší. Pro udržení přednastaveného úhlu jsou určeny 3 vodící tyčky - jedna pro každý brusný kámen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost Lansky Sharpeners je snad nejuznávanějším výrobcem brousků na světě. Firma neustále vyvíjí nové systémy a produkty na broušení loveckých, kapesních a kuchyňských nožů. Brousky Lansky si dokážete nabrousit nože sami, a výsledek bude jako od profesionála!

lansky