PŘÍVĚSEK GDC ZIP BLADE, GERBER

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Přívěsek GDC ZIP BLADE má šedo-zelený design. Obsahuje ukryté ostří s rozměry 12,272 mm. Ostří je z materiálu 7Cr17. Je určené pro otevírání obalů, obálek, řezání kartonů, ale zvládne i mnohem víc. Tělo je z oceli  3Cr13. Připevňuje se pomocí šňůrky na které je přezka pro lehké odepínání.

Obsahuje pojistku Frame Lock, takže se nemusíte bát se do řezání pořádně opřít.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 315 Kč
Ušetříte 16 Kč (–5 %)
299 Kč    
Kód produktu 1775
Značka Gerber
Kategorie Nože/nářadí
Záruka 2 roky
 

Přívěsek GDC ZIP BLADE má šedo-zelený design. Obsahuje ukryté ostří s rozměry 12,272 mm. Ostří je z materiálu 7Cr17. Je určené pro otevírání obalů, obálek, řezání kartonů, ale zvládne i mnohem víc. Tělo je z oceli  3Cr13. Připevňuje se pomocí šňůrky na které je přezka pro lehké odepínání. Obsahuje pojistku Frame Lock, takže se nemusíte bát se do řezání pořádně opřít.


Řada výrobků GDC (Gerber Daily Carry) je určena pro denní nošení a používání v běžném životě. To neznamená, že by tyto výrobky nebylo možno využívat i při outdoor nebo survival aktivitách, ale primárně jsou určeny pro denní nošení. Tomu i odpovídá výběr příslušenství a funkcí, které tyto speciální výrobky obsahují. Mějte u sebe stále potřebné vybavení a buďte připraveni vždy a všude na cokoliv, co vám život přinese!

Ostří 7Cr17
Tělo 3Cr13
Rozměr při otevření 5,74 cm
Rozměr při zavření 4,32 cm
Pojistka Frame Lock