Vysouvací nůž Prybrid-X Solid State small, Onyx

Kód: 31-003740
Značka: Gerber
649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

Vysouvací skalpelový nůž s řadou drobných nástrojů pro každodenní použití. Nůž je přesně tak malý, jak se může z obrázku zdát, díky své délce pouhých 10 cm se vám vejde do každé kapsy či pouzdra a vy ho tak můžete nosit neustále s sebou. EDC mini tool Gerber Prybrid-X.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysouvací skalpelový nůž s řadou drobných nástrojů pro každodenní použití. Nůž je přesně tak malý, jak se může z obrázku zdát, díky své délce pouhých 10 cm se vám vejde do každé kapsy či pouzdra a vy ho tak můžete nosit neustále s sebou. EDC mini tool Gerber Prybrid-X.

Čepel nože ať už velkého či takto drobného je jedním z nejdůležitějších parametrů. Na tomto drobném pomocníkovi nenaleznete klasickou čepel, ale výměnný skalpel s hrotem. Obchodní označení skalpelu je #11 (č. 11). Toto řešení nese řadu výhod zejména to, že v případě, že se vám skalpel otupí jednoduše vyměníte za nový a můžete spokojeně fungovat dál. Odpadá vám tak starost s broušením, které by u takto drobného nože nejspíš nebylo příliš snadné.

Vysouvání čepele se u nože Gerber Prybrid-X v provedení Onyx ovládá jedním prstem. Zatlačíte na tlačítko směrem do konstrukce nože a povysunete do přední polohy. Obě polohy mají pojistku, kterou ovládá totožné tlačítko.

Stejně jako je praktické řešení vysouvací čepele nože Prybrid-X je taktéž praktická a funkční i opačná strana přesně naproti čepeli. Zde naleznete otvírák lahví a dvojici plochých šroubováků (menší a větší). Mezi šroubováky je zábrus, který se dá použít jako páčidlo či vytahovač hřebíků. Dále na noži najdete stahovač izolace a omotávku z 550 paracordu.

Tělo nože je vyrobeno z kombinace oceli a hliníkové slitiny.

Nůž je skvělým EDC parťákem ať už celé dny trávíte ve městě či v přírodě své využití tento ušlechtilý pomocník z rodiny Gerber zajisté vždy nalezne, ať už díky svým minimalistickým rozměrům (10 x 2,223 cm), či nízké hmotnosti, která činí pouhých 48,194 g, vám nikdy nebude na obtíž a vždy po něm rádi sáhnete jako po nouzovém noži či nástroji o kterém víte, že je stále při vás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Outdoor
Délka čepele: 38 mm
Rozměry nástroje: 10x22 mm
Váha: 48 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Joseph R. Gerber založil společnost Gerber v roce 1939 sídlící v Portlandu (Oregonu v USA), což je americkou značkou, jejíž produkty mají globální dosah a význam pro celý svět a jeho dědictví je hluboce zaneseno mezi lovci, vojáky, záchranáři, policisty i obyčejnými lidmi. Přes 70 let zkušeností a inovací jsou pro Gerber základním pilířem pro návrhy a konstrukce produktů s tou nejvyšší kvalitou a spolehlivostí. Jejich nože, multifunkční kleště, nebo sady pro přežití patří k těm nejlepším na světe.

Gerber Gear