Pistole AREX ZERO 1 TC ráže 9mm Luger FDE + rozšířené tlačítko zásobníku

Kód: Z0102210
Značka: AREX
21 072 Kč 17 414,88 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Samonabíjecí pistole s vnějším kohoutem AREX ZERO 1 ráže 9 mm Luger v provedení Tactical Compact se závitem na hlavni a přípravou na kolimátor. Konstrukčně je zde patrná insprace pistolí Sig Sauer P226, spoušť DA/SA má plynulý chod a krátký reset, rukojeť je příjemně ergonomická a sedne zejména střelcům s větší rukou. Pistole má rám ze slitiny hliníku, prodloužený rail, zvýšená mířidla, zásobník na 18 ran, oboustranné vypouštění zásobníku i oboustrannou manuální pojistku. Záchyt závěru slouží zároveň jako vypouštěcí páka kohoutu. Na horní hraně závěru je umístěn výstražník náboje v komoře. V sadě jsou také 4 destičky pro montáž kolimátoru. Závit hlavně je M13,5x1.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompaktní taktická verze samonabíjecí pistole AREX ZERO 1 disponuje závitem na hlavni, přípravou na kolimátor a rozšířeným tlačítkem zásobníku. Na první pohled je patrná insprace Sig Sauer P226, kterou se slovinská zbrojovka nijak netají.

Zero 1 Tactical má rám ze slitiny hliníku, prodloužený rail a zvýšená mířidla. Rukojeť je příjemně ergonomická a sedne zejména střelcům s větší rukou. Spoušť DA/SA má plynulý chod a krátký reset. Výrobce zbraň dodává v kufříku se dvěma zásobníky na 18 ran. Oboustranné vypouštění zásobníku a manuální pojistka jsou snadno dosažitelné pro leváky i praváky. Záchyt závěru slouží zároveň jako vypouštěcí páka kohoutu, což usnadňuje manipulaci. Na horní hraně závěru je umístěn dodatečný bezpečnostní prvek v podobě výstražníku signalizujícího náboj v komoře.

S životností přesahující 30 000 ran vyhovuje pistole AREX ZERO 1 přísným vojenským normám na spolehlivost a prošla testy v extrémních teplotách, náročném prostředí i pádovými zkouškami.

V sadě jsou také 4 destičky pro montáž kolimátoru. Závit hlavně pro montáž tlumiče je M13,5x1.

Více informací o konstrukci, ergonomii, bezpečnostních prvcích a jednotlivých variantách pistole Arex Zero 1 se dočtete v našem obsáhlém článku.

Obsah balení

- Pistole Arex Zero 1 Tactical Compact
- 2x zásobník (kapacita 20 ran)
- 4x destička pro montáž kolimátoru
- Čištění

Dostupné barevné varianty jsou: černá, písková, zelená, šedá nebo speciální niklované varianty.

Montážní destičky pro kolimátor (Trijicon, C-More, Shield, JPoint, Doctor, Insight, Meopta, Vortex):

Nejzajímavější část testu v čase 5:05 - 12:18 ZERO 1 projde všemi částmi bez problému, SIG se zasekne už na hlíně.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole
Ráže: 9 mm luger (9x19)

Arex Zero 1T

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přední světový výrobce zbraní, munice a cvičného střeliva

Společnost AREX zahájila výrobu již před 25 lety ve strojním průmyslu, kde si zaslouženě vydobyla své místo na trhu. Kvalitu a přesnost přenesla do zbrojního odvětví.  Dnes AREX vyrábí nejen pistole na špičkové úrovni, ale také patří mezi přední světové výrobce zbraňových komponentů, cvičného střeliva a střeliva pro soupeřský systém výcviku, nábojových pásů apod. Zajímavostí je, že slovinskou zbrojovku vlastní Česká investiční skupina RSBC.

Minimální garance výstřelů u pistolí AREX přesahuje 50 000 ran

Pistole AREX v ráži 9 mm Luger jsou velice oblíbené po celém světě, zejména u ozbrojených státních složek. S garancí minimálně 50 000 ran u každého modelu vyhovují přísným vojenským normám. Bez jediného zaváhání prošly náročnými testy v extrémních teplotách, prašném a vlhkém prostředí i pádovými zkouškami. AREXy svou spolehlivostí konkurují i notoricky známému Glocku. Pokud se chcete o odolnosti těchto pistolí dozvě

Nekupujte zajíce v pytli! Vyzkoušejte si AREX na vlastní kůži

V našem AREX Dealer lokátoru jsou vyznačeni prodejci značky AREX, certifikovaní zbrojíři a střelnice. Sledujte také termíny předváděcích akcí DEFENDIA RANGE, které pořádáme po celé ČR a kde si můžete zdarma vyzkoušet nejen AREX, ale i Unbranded AR, ZRODelta a další zbraně z naší nabídky.

Video z návštěvy zbrojovky Arex Defense ve Slovinsku.